Tyrimas: renkantis partnerį svarbi jo drabužių spalva?

 
1 komentaras
Kartais tikrai sudėtinga apsispręsti, ką apsirengti per pirmąjį pasimatymą. Jungtinėje Karalystėje atlikti tyrimai rodo, kad tai, kokią drabužių spalvą pasirinksite pirmajam pasimatymui, gali turėti įtakos ir tolesniam bendravimui, tiksliau, tai gali lemti, ar tikėtis antrojo pasimatymo.

Tyrime dalyvavo 1128 moterys ir 1232 vyrai, kurių buvo klausiama, kokia priešingos lyties atstovų drabužių spalva jiems atrodo patraukliausia. Tyrimo dalyvių taip pat klausta, ar jie atsimena, kokios spalvos drabužius dėvėjo jų antrosios pusės per pirmąjį pasimatymą. Rezultatas tikrai stebinantis – net 92 procentai tyrimo dalyvių teigė tai atsimenantys. Taigi, pasirinkta drabužių spalva tikrai gali prisidėti prie pirmojo įspūdžio.

69 procentai moterų ir 64 procentai vyrų teigė, kad tai, kokios spalvos drabužius pirmam pasimatymui pasirinko priešingos lyties atstovai, turėjo įtakos jų vertinimui. 38 procentai moterų ir 27 procentai vyrų prisipažino, kad „netinkamos“ spalvos pasirinkimas gali nulemti tai, kad antrojo pasimatymo paprasčiausiai nebus.

Taigi, kokios drabužių spalvos patraukliausios vyrams ir moterims?

Vyrai teigė, kad jiems patraukliausios moterys, kurios dėvi šių spalvų drabužius:

1 . Raudona (27%)

2 . Mėlyna ( 19%)

3 . Žalia ( 14%)

4 . Juoda (11%)

5 . Violetinė (8%)

O moterims didžiausią įspūdį palieka vyrai, apsirengę šių spalvų drabužiais:

 1 . Pilka (24 %)

2 . Juoda (22%)

3 . Mėlyna ( 16%)

4 . Žalia ( 8%)

5 . Balta (7%)

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Įdomu, kokie apklausos rezultatai būtų Lietuvoje :)
Naujas komentaras