Užpakaliukas – 10 faktų apie jį

 
5 komentarai
Pasirodo, nemažai unikalių įvykių yra įvykę per visą istoriją, apie vietą, kuri yra žemiau nugaros – apie organą, apie kurį dažnai nemalonu kalbėti viešoje erdvėje. Paskaitykime – 10 įdomių istorijos faktų apie žmogaus santykį su savo užpakaliu.

10 vieta: Senovės Graikijoje užpakalis buvo kulto objektas. Į jį buvo žiūrima su pagarba, ir tie, kas turėjo gražius užpakalius, buvo laikomi siųsti dievo.

9 vieta: Senovės Persijoje būtent dėl šios kūno dalies atsirado meno kryptis: aukščiausios klasės puodžiai žiezdavo ypatingo grožio puodus tam, kad juose praustis. Beje, būtent šie puodai šiuo metu yra naudojami kaip interjero detalės ir namų puošmena.

8 vieta: Senovės romėnų linksmosiose eitynėse į užpakalį žvelgta taip pat su pagarba: jie buvo dažomi raudonai ir taip buvo atliekami svarbiausi šventiniai šokiai.

7 vieta: Senovės Egipte griežtai stebėdavo, kad netekėjusios merginos nesėstų atviru užpakaliu ant neapdirbto akmens: buvo manoma, kad taip galima įžeisti užpakalį ir taip mergina negalės ištekėti.

6 vieta: Škotijoje užpakalis buvo pirmas ginklas atbaidantis priešą – tikriausiai todėl škotai segėdavo kiltus.  O nuogo užpakalio parodymas buvo laikomas kaip begalinis priešo nekentimas.

5 vieta: O štai atėjo ir sunkūs laikai: Viduramžiais šią vietą reikėjo slėpti. Ir žinote kodėl? Paprasčiausiai todėl, kad ši kūno vieta buvo nepadoriai švelni.

4 vieta: Tačiau Namibijoje tuo metu statė ištisas šventyklas, skirtas užpakaliui. Jas atkasė 1947 metais ir ilgai negalėjo suprasti, kas čia yra.

3 vieta: Ir kas gi galėjo pagalvoti, kad užpakaliu galima gąsdinti patį velnią? Religiniai fanatikai viduramžiais tikėjo tuo, kad ši žmogaus kūno dalis gali iššaukti pasibjaurėjimą, todėl jei ją parodyti velniui, jis neteks savo galių ir pabėgs.

2 vieta: Vienas iš pačių neįprasčiausių viduramžių riterių ordinų – tai užpakalio ordinas. Jis egzistavo daugiau nei 150 metų.

1 vieta: Tuo galima pasinaudoti ir dabar. Viduramžių vokiečiai užpakalio pagalba gelbėjosi nuo uraganų. Šiam reikalui reikėjo ne tiek jau ir daug – rodyti užpakalį per langą. Vokiečiai buvo tvirtai įsitikinę, kad užpakalis per langą atrems bet kokius gamtos smūgius.

Ir dar. Negalvokite, kad lietuviai buvo tokie kuklūs ir slėpė savo užpakalį: tais pačiais viduramžiais, vedybų proga ponas dovanodavo savo tarnams tokio dydžio keptuvę, kokio dydžio būdavo būsimosios nuotakos užpakalis – kuo didesnis, tuo geriau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
O koks skirtumas kokio didzio Moteriskas uzpakaliukas,svarbu kad Moteris,Zmona butu sveika,ir nekankintu saves visokiausiom idiotiskom dietom. Užpakalis – kuo didesnis, tuo geriau.
absurdas visa tai,bet 1os vietos nugalėtojai geriausi ;D
I like bigg butts and I can not lie!
5, 7 punktas idomiausi I 1 vieta lietuvai tik....
va čia tai straipsnis! :)
Naujas komentaras