Vaidmenų žaidimai – kūrybiškas būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą

92767663(1).jpg
 
1 komentaras
Seksu užsiimate dažnai, tačiau pastebėjote, jog šio teikiamas malonumas nebėra toks kvapą gniaužiantis kaip anksčiau? Natūralu, jog kiekvienas dažnai kartojamas veiksmas ilgainiui praranda savo efektą. Susitaikyti su esama padėtimi ar ieškoti galimybių šiai pagerinti? Tik antrasis variantas! Vaidmenų žaidimai – vienas iš seksualinio gyvenimo reabilitacijos variantų.

Žaidimai sekse – psichologinių problemų atgarsis?

Vaidmenų žaidimai, kaip ir bet koks kitas veiksmas sekse, turi būti vykdomi abiejų sutarimu. Jei vienas šiuo klausimu yra labai užsivedęs, o kitas, priešingai, stojasi piestu, laukiamo rezultato, tai yra aštresnių pojūčių, nebus. Nenorą įsijausti į vieną ar kitą vaidmenį gali sąlygoti ne tik konservatyvios pažiūros, bet ir kitos priežastys. Viena jų – baimė, jog tai, kokį žaidimą siūlo žaisti partneris, atspindi slapčiausias jo aistras ar net giliai slypinčias psichologines problemas. Jaudintis reikėtų pradėti tada, kai antroji pusė be papildomos stimuliacijos nebegali lytiškai susijaudinti ir akivaizdu, jog vaidmenų žaidimas tampa pastarojo fetišu. Jei tokio pasiūlymo sulaukiate retkarčiais ar galbūt tik pirmą kartą, pamirškite įprotį kiekvienoje situacijoje ieškoti „kabliukų“ – tiesiog mėgaukitės gyvenimu bei naujais potyriais miegamajame!

Keletas vaidmenų žaidimo scenarijų: išbandykite – jums patiks!

Scenos baimė ar aktorinių įgūdžių stoka neturėtų tapti pretekstu, atbaidysiančiu nuo erotinių žaidimų - tereikia noro ir tinkamos aprangos (daug ką rasite savo rūbų spintoje arba erotinių prekių parduotuvių siūlomame teminių kostiumų asortimente). Keletą idėjų vakariniams žaidimams pametėsime. Jei pasirodys banalu, tiesiog pasitelkite fantaziją ir sukurkite savą siužetą.

Mokytoja ir mokinys. Neklaužada mokinys bus nubaustas griežtos mokytojos bei gaus tokią pamoką, kurios nei viename vadovėlyje nerasi. 

Seselė ir pacientas. Kartais užtenka tiesiog priglausti veidą prie geraširdės medikės krūtų, besiveržiančių iš gerokai per ankštos uniformos ir sveikata kaip mat pagerėja.

Prievartautojas ir auka. Kas sakė, jog seksas visada privalo būti mielas ir pūkuotas? Galbūt iki išsvajoto, tačiau sunkiai pasiekiamo orgazmo tik ir reikia, jog vyras, griežtai suėmęs į savo rankas, darytų su tavimi tai, ką nori? Aišku, teks muistytis ir apsimetinėti – to reikalauja vaidmuo. 

Tiek šioje, tiek ir žemiau paminėtoje situacijoje svarbus vadinamasis saugos žodis, įspėjantis, kada priartėjama prie priimtino elgesio ribos. Aišku, jei užsiimti šiuo žaidimu sugalvojote ne ekspromtu, galima iš anksto susitarti, kas abiems pusėms būtų priimtina, o koks elgesys netoleruotinas.

Policininkė ir nusikaltėlis. Panašus scenarijus, tik šį kartą susikeičiama vaidmenimis ir teisėtvarkos pareigūnė iškaršia kailį blogiukui. 

Santechnikas ir namų šeimininkė. Nors jo atliekamas darbas anaiptol nėra seksualus, tačiau santechnikai priskiriami prie pačių seksualiausių profesijų. Tie užsikimšę vamzdžiai palauks – miegamajame laukia kur kas malonesni darbai!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Na straipsniai tie patys jei ne kas savaaite tai kas mėnesį, jau nuobodoka
Naujas komentaras