Valentino diena (Suaugusiems.lt apklausos rezultatai)

 
Artėjant vienai gražiausių, visų įsimylėjėlių taip laukiamai šventei - Valentino dienai, Suaugusiems.lt kolektyvas surengė apklausą, norėdami išsiaiškinti, ką portalo lankytojai norėtų gauti iš antrosios pusės, ką patys ketina dovanoti mylimiesiems bei ar šia proga su antrąja puse užsuka į erotinių prekių parduotuvę.

Iš viso apklausoje dalyvavo ir nemokamus prezervatyvus dovanų gavo 2045 portalo lankytojai. Iš kurių didžiąją dalį, daugiau nei pusė atsakiusiųjų net 63% buvo stipriosios lyties atstovai. Nors galima dažnai išgirsti sakant, jog Valentino diena ne lietuviška, iš tolimųjų vakarų atkeliavusi šventė, kupina pompastikos, perdėto jausmų demonstravimo ir bereikalingo dovanų pirkimo šventė, tačiau net 67% iš jų teigia,jog meilės dieną tikrai švęs, dar nėra iki galo apsisprendę 23%, o švęsti neketina likę vos 10% apklaustųjų.

Dauguma dalyvavusių apklausoje – 39% mylimiesiems šia proga ketina dovanoti romantišką vakarienę, 24% - gėlių, 18% - apatinį trikotažą, likę 16% - sekso žaisliuką. Paklausti, ką norėtų gauti iš antrosios pusės apklausos dalyviai kaip susitarę teigė, jog juos labiausiai nudžiugintų, jei mylimasis padovanotų sekso žaisliuką, gundantį apatinį trikotažą, pašoktų striptizą, nustebintų kelione į užsienį arba romantiška vakariene. Kai kurie portalo lankytojai teigė, jog šia proga norėtų tiesiog daugiau antrosios pusės dėmesio ir gerai praleisti laiką kartu – nueiti į gerą koncertą ar kino teatrą.

Suaugusiems.lt kolektyvas išsiaiškino, kad Valentino dieną į erotinių prekių parduotuvę būtinai užsuka 7% atsakiusiųjų į apklausos klausimus, 38% - tai padaro tik kartais, o likusiems 53% to daryti iki šiol dar neteko. Itin romantiškai nusiteikę portalo lankytojai norėtų, jog Valentino diena vyktų dažniau nei kartą per metus. Net 24% teigia, jog ši šventė galėtų vykti kelis kartu per metus, o 11% - norėtų meilės švente džiaugtis kiekvieną mėnesį. Po truputį artėjant pavasariui kiekvieno mūsų širdyse sklando drugeliai, todėl ne veltui net 85% apklausos dalyviai šiuo metu yra be galo įsimylėję ir dėl savo antrųjų pusių pasiryžę nuversti kalnus!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras