Valentino dienos termometras

160121CEH1971160317135.jpg
 
4 komentarai
Nors lauke ir šalta, tačiau tai visiškai nereiškia, kad Valentino diena negali tapti karščiausia metuose. Štai Suaugusiems.lt gidas, kaip Valentino dieną išlaikyti tinkamą romantikos temperatūrą ir keli pavydžiai, kai to padaryti nepasisekė.

Temperatūra: Žvarbu ir šalta...

Būtina sąlyga: Užmiršimas

„Nežinau, kaip jis tai sugebėdavo, tačiau mano EX visada pasistengdavo pamiršti Valentino dieną...“ – užsiminė Kristina. „Nors visos vitrinos rėkte rėkia, kad reikia nupirkti bent mažytę smulkmenytę (apie seksualius apatinius net nedrįsdavau pasvajoti), net ir po mano aiškių užuominų apie paruoštas staigmenas jam – visa ką gaudavau, tai vėpsantis nustebęs veidas. Kartą „pasijutęs kaltu“ nuėjo nupirkti gėlių, tačiau, kai grįžo, jos jau buvo apšalusios, o kai atitirpo, iš jų liko tik košė. Kai skiriantis priminiau jam tokias Valentino dienas (ir kitas progas), pasirodė lyg aš dalinu nepagrįstus priekaištus. Tai buvo paskutinė mūsų diskusija!”.

Ką daryti? Užuomaršumas yra viena, tačiau jei jūsų mylimas žmogus kreipia dėmesį į Valentino dieną, ypač jei visų draugių vyrai joms kažką mielo paruošia, o tu ne – reikia imtis paskutinės minutės priemonių: visada galima važiuojant iš darbo prigriebti puokštę gėlių, vakarienę iš restorano  ir nustebinti savo partnerę. Moterys džiaugiasi ir smulkmenomis – patikėkite!

Temperatūra: Drungna

Būtina sąlyga: Savanaudiškumas

Austėja: „Mano vaikinas padovanojo man bilietus į jo dievinamos grupės koncertą. Svarbiausia, kad aš ne vieną kartą sakiau, kaip nekenčiu tos grupės ir esu minėjusi, kad jei kada ji atvažiuotų į Lietuvą, net nebandytų prašyti manęs palaikyti jam kompanijos. O čia... dovana Valentino dienos proga. Tai buvo pati blogiausia, savanaudiškiausia dovana, kokią tik esu gavusi...“.

Ką daryti? Štai jums ir antroji pamoka – neišleiskite krūvos pinigų dovanoms, kuriomis bus nusivilta. Juk seksualūs apatiniai  gali kainuoti vos 20 €, o jais mylimoji džiaugsis ne vieną dieną. Vėl grįžkime prie dar pigesnių gėrybių: saldainių, gėlių, atviruko. Na o jei manote, kad reikia pabaigti santykius arba pasiųsti aiškią žinutę, kad artėja galas, o gal tiesiog norite, kad partnerė pati pabaigtų santykius – pirmyn! Dovanokite tai, ko ji nekenčia. Čia aiškiau ir būti negali, kuo santykiai baigsis po vienos ar kitos tokios dovanos.

Temperatūra: Šilta ir jauku

Būtina sąlyga: Šiltas dėmesys ir šiek tiek fantazijos

„Jei tau nelabai patinka visa komercinė Valentino dienos pusė, kodėl nesuorganizavus tiesiog romantiško pasivaikščiojimo?“ – klausia Aistė. „Aišku, rožių žiedlapiai, seksualūs apatiniai ir kultūriniai Valentino dienos renginiai yra labai romantiška, tačiau nemažiau romantiškas buvo praeitų metų šventinis pasivaikščiojimas ramiomis Klaipėdos gatvėmis, o užsukus į kavinę išgerti šiltos arbatos, mano mylimasis iš kišenės išsitraukė širdelės formos šokoladuką. Paprasta, skanu ir romantiška...“

Ką daryti? Keista ar ne, tačiau daugelis vyrų tiesiog nekenčia Valentino dienos. Moterys juokauja, kad tai tiesiog dėl to, kad atsirado dar viena proga palepinti moteris, tačiau pakalbintas Aistės vaikinas teigė, kad nors Valentino diena yra galvos skausmas, tačiau jis vis vien nenumoja rankos į romantiškus tos dienos gestus. Šiemet jis teigė jau stipriau besiruošiantis artėjančiam Valentinui nei pernai.

Temperatūra: Net prakaitas muša

Būtina sąlyga: Žiedas ir kalba

Kai kam, tai svajonė, kai kam – banalybė. „Patikėsite ar ne, tačiau kaip tik pernai per Valentino dieną mano mylimasis ištarė lemtingą klausimą, o šiemet jau švęsime vestuves, nes aš ištariau – Taip“ - žinutėje mums parašė Gintarė.

Ką daryti? Norite pasipiršti per Valentino dieną? Pasipiršimas per Valentino dieną banalus atrodo tik vyrams, moterims tai viena iš gražiausių gyvenimo dienų, o Valentino diena tam suteiks tik dar daugiau romantikos.

Temperatūra: Po tropikų saule

Būtina sąlyga: Noras išbandyti naujus dalykus

Justina: „Praeitais metais aš pasipuošiau itin neįprastu dalykėliu – vadinamuoju katės kostiumu. Maniau, kad mano brangiausiasis net susigės mane pamatęs, tačiau tai atsitiko man, kai išvyniojusi savo dovaną radau erotišką smulkmeną mūsų intymiam gyvenimui. Oi, kokia naktis tada buvo.... nugalėjome drovumą ir leidomės į karštą meilės naktį. O šiemet jau pati išrinkau kur kas įdomesnį sekso žaisliuką.“

Ką daryti? Žinokite, kad kiekviena moteris tikisi jei ne ypatingos Valentino dienos, tai tikrai ypatingos nakties (aišku, kuo didesnis malonumas jai – tuo didesnis Jums), todėl jei nusimanote jos dydžiuose (arba turite galimybę pažiūrėti, kokius rūbus dėvi) – pasirūpinkite erotiškais apatiniais, juolab, kad jie visuomet gražiai ir skoningai įpakuoti, todėl nereikės rūpintis tokiomis smulkmenomis, o jei esate nekompleksuota pora – apsvarstykite intymių dovanų porai pasiūlymus. Tikrai rasite kažką, su kuo norėsis žaisti dviese.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Vyras, kuris nedovanoja geliu nemyli, tu jam nerupi. Mes su vyru po 9 metus santuokos valentinke svenciam aistringai, daznai dovanojame vienas kitam geliu, dovanu.
Demesys mylimam zmogui tai nuostabu. Vargse Rugile ant svolacio uztaike. Nezinau is kokio patvorio diedai, kad net geliu nedovanoja ir Valentinke pamirsta. tai tokie geriau tegu isvis nesiartina prie moteru ir neknisa joms proto, o sedi prie porn ir tampo, pornuskei nereikia valentino diena geliu ir dovanu pirkti.
Pasitikejimo savimi truksta merginoms ir ISRANKUMO, ne syra pilna nuostabiu vyru, tik ne bare, klube tokie lankosi. As uz rimtus ir aistringus Childfree vyrus, kaip maniskis :)
Rugilei nepavydžiu, bet kai nedovanoja nieko, tai nėra kažkokia tragedija.. Man gėlių net nedovanoja nei viena proga, bet yra nuolatinis gerbimas, pasitikėjimas, išklausymas ir įsiklausimas it t. t. Tai daryti tragediją, kad kokio atsiprašant šuduko nenupirko yra kvaila. Svarbu, kad būtų meilė ir pagarba ir tie mažmožiai neberūpės :) Mažiau žiūrėkit tų stereotipų :) Mylėkit individualų žmogų, tokį, koks jis yra, o ne filmų herojus ar kaimynės vyrą :D Kas kad dovanoja gėles kitoms, bet gal po to kyla barniai ir panašiai. Tai kreipt dėmesį tik į kokią vieną smulkmeną.. :)
man taip pat - Valentino diena slamstu slamstas, taciau, negi zmonai nieko nepadovanoti, kai visos drauges jos gaus apatinius, geles... butu didziulis minusas....
nepavydziu tai rugilei....
Naujas komentaras