Veido bikinis – populiarumo viršūnėje

 
1 komentaras
Lietuvoje praėjusi vasara buvo itin karšta, Kinija ne išimtis. Viename tolimųjų rytų miestų gyvenančios moterys atrado originalų būdą kaip apsisaugoti nuo karštų saulės spindulių – ėmė dėvėti keistus veido apdangalus. Anot moterų – jei padeda išlaikyti odos baltumą ir apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių.

Kas čia žino, galbūt moteriškių kvėpėjas buvo pats žmogus voras. Žinoma, netrūko ir kančių replikų šia tema. Todėl nieko keisto, kad  įmantrūs apdangalai praminti „veido bikiniais“. Pirmą kartą jį ant galvos užsitempė vidutinio amžiaus moteris, kaip praktišką maudymosi kostiumo detalę, apsaugančią nuo saulės spindulių. Netrukus šia idėja suskubo paisnaudoti ir kitos.

 „Veido bikinis“ iš vyresnio amžiaus moterų aksesuaro tapo beveik aukštosios mados ikona ir tai sukėlė daugybės interneto vartotojų pašaipą. Per dvi dienas apie „veido bikinį“ pasirodė virš 12 mln. įrašų  viename Kinijos socialinių tinklų. „Kinijos senutės dabar yra mados pasaulio centre“, – rašė vienas internautas/ Kinės savo odą nuo saulės spindulių saugo kūrybingiausiais būdais. Be „veido bikinio“, kinai naudoja ultravioletinių spindulių nepraleidžiančius skėčius, kurie gali būti pritvirtinti prie dviračių rankenų.  Kinijos televizijose mirga magiškų odą balinančių kremų reklamos. Čia blyški odos spalva yra grožio idealas.  

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nu ir nesamonė... Į pležą gi ir eini, kad sau galėtum laisvai be drabužių pasimaudyti, bei pasimėgauti saulės spinduliais (nors tai ir kenksminga). O čia eini į pležą, kad apsirengus pabūt ir negana to, dar ir su kaske ant veido :D Tai blin... tada jie turėtų visada jas dėvėti, jei taip bijo saulės... Bet ir tai... durnai turėtų atrodyti įdegus burna ir aplink akis :D Ten pas jas matyt pudros daugiausia ir eina.... Va tau ir odos puoselėjimas...

Nenorit turėti žalos nuo uv spindulių, tai porą mėn. prieš vasaros sezoną gerkit betakarotino tabletes (parduodama vaistinėse), kad įsisavintų organizmas, tai ir uv spinduliai žalos odai nedarys, bei gražiau, greičiau ir tolygiau įdeksit.
Naujas komentaras