Vibratoriai, dildo ir sekso demonai

dildossss.png
 
1 komentaras
Tedas Cruzas - Amerikos senatorius, krikščionis ir anti -orgazmų aktyvistas. Politikas dar 2004 metais gynė įstatymą, kuriuo siekė ne tik uždrausti erotinių prekių pardavimus, bet ir teigė, kad moterys, kurios naudoja dildo ir vibratorius turėtų būti patrauktos baudžiamojon atsakomybėn.

Ir nors daugelis moterų nepritaria tokiai senatoriaus nuomonei, Cruzui antrina knygos "Diva Goddess Queem" autorė Mask Major. Pasak rašytojos moteriškų sekso prekių naudojimas yra tiesus kelias į pragarą. Visai neseniai krikščionė Mask Major savo facebook paskyroje pasidalino svarbia žinute su moterimis:

"Per daug krikščionių moterų praranda galimybę išsigelbėti, nes per dažnai masturbuojasi. Vibratoriai ir visi kiti priešingą lytį imituojantys žaislai buvo naudojami tūkstančius metų demoniškose sekso apeigose. Tai vienas iš pagrindinių pagoniškų būdų garbinti demonus. 

Masturbacija yra tiesioginis kelias pas šėtoną. Tai nieko normalaus, tai antikrikščioniška. "
Vibratoriai, Dildo ir Sekso Demonai

 

 


 

Darosi tikrai nejauku, kai pagalvoji, kad sekso žaisliukai gali prišaukti patį šėtoną, tačiau mes manome, kad masturbacija daugiau teigiamai veikia tiek psichologinę, tiek fizinę žmogaus sveikatą ir jei tik vos grįžę į namus nepuolate savęs patenkinti vibratoriumi, manytumėme, kad tai yra normalu ir tikime, kad dėl to į pragarą nepakliūsite.

Kaip sakoma, viskas su saiku. 
 

 
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
noriu sexxx
Naujas komentaras