Vienišiai pasirengę mokėti už virtualias merginas

 
Atskleista, jog vyrai sudaužytomis širdimis moka nepažįstamosioms, kad šios internete apsimestų jų merginomis. Virtuali mergina tokiems vyrukams atsieina pustrečio dolerio per savaitę.

Klientai ieško savo svajonių damos tokiose interneto svetainėse kaip GirlfriendHire ir Fiverr, kur šimtai nepažįstamųjų žada palikti meilių žinučių ant savo klientų Facebook sienos, flirtuoti su jais per Twitter ir net siųsti jiems žinutes už vienkartinę penkių dolerių įmoką.

Daugelis jų žada, kad toks trumpalaikis internetinis romanas nelaimingiesiems Romeo padės susigrąžinti pasitikėjimą savimi, o jų draugus ir buvusiąsias privers pažaliuoti iš pavydo.

Tai dar ne viskas, kai kurios siūlo atsiųsti ranka rašytus meilės laiškus arba suvaidinti skyrybas socialiniame tinkle.

 Viena tokių verslininkių pasakojo, kad per savaitę ji turi du-tris vaikinus, kurie prašo apsimesti jųjų mergina arba tiesiog būti susirašinėjimo draugais.

“Kartais vyrukams tiesiog reikia, kad kažkas jų išklausytų, jiems tiesiog reikia, kad kas nors paglostytų jų ego”, - sakė ji.

Nors kai kurios merginos tokiose interneto svetainėse siūlo ir intymesnių paslaugų, tačiau ši mergina teigė neužsiimanti nelegalia veikla.

“Aš noriu būti tik virtualia mergina vyrukams. Tai ne pornografijos, o suvaidintų santykių svetainė”, - pasakojo ji.

Tiesa ta, kad tokiose internetinėse svetainėse knibždėti knibžda sukčių ir nėra nei vieno būdo, kuris galėtų padėti atskirti, ar ši mergina tikrai padarys tai ko prašoma, ar ji paprasčiausia apsimetėlė.

Kvinslando technologijų universiteto socialinius tinklus tyrinėjantis profesorius Axelis Burnas sakė, kad žmonės šiais laikais jaučia spaudimą pakelti savo statusą internete.

“Žmonės stengiasi padaryti taip, kad internete atrodytų turintys daugiau draugų nei iš tikrųjų turi, esantys socialesni, labiau bendraujantys, svarbesni ir geidžiamesni nei jie iš tikrųjų yra”, - teigė jis.

Jis taip pat pridėjo, kad žmonės turėtų būti atsargūs pridėdami nepažįstamuosius į Facebook draugus, nes daugelyje profilių yra vertingos informacijos, kuria gali pasinaudoti sukčiai. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras