Viliodamos klientus prostitutės nuniokojo kelio ženklus

raudonuju-zibintu-kvartalas-amsterdame-52f3a58bc8bb8.jpg
 
Pietų Oklendo Naujoje Zelandijoje vietinės prostitutės buvo apkaltintos kelio ženklų niokojimu, nes naudojo juos vietoj stulpų šokiams, taip bandydamos pritraukti klientų.

Per pastaruosius 18 mėnesių buvo sulaužyta ir sulankstyta daugiau kaip 40 stulpų ir kelio ženklų, kurie žymėjo automobilių parkavimo vietas. Mokesčių mokėtojams juos pakeisti kainavo tūkstančius dolerių.

Vietos valdininkai, tarp kurių ir Donna Lee, sako, kad to kaltininkės yra vietos prostitutės, kurios naudoja juos kaip stulpus šokiams striptizo klube.

“Stulpai yra jų įrankiai siekiant geriau parduoti save ir jos dažnai juos sulaužo”, - sakė ji. “Kai kurios prostitutės yra tikrai didelės ir stiprios”.

Tuo tarpu šokio aplink stulpą šalininkai iš Amerikos, su Wendy Traskos, JAV Šokio aplink stulpą steigėja, priešakyje teigia, kad Naujosios Zelandijos gyventojai nuvertina sportą, kuris vadinamas “miesto šokiu aplink stulpą”. Tai veikla, kurios metu žmonės pritaiko sporto salėje išmoktus triukus metaliniams gatvių ženklams, mediniams basliams ar pastoliams.

Traskos, kuri stengiasi reklamuoti šokį aplink stulpą kaip sveiką veiklą, mano, kad problema nebūtinai yra prostitutės, o medžiagos, iš kurių pagaminti ženklai.

“Iš ko jie gamina kelio ženklus Naujojoje Zelandijoje? Iš popierinių servetėlių?”, - klausė ji. “Tai skamba beprotiškai ir galbūt miesto valdžia turėtų pagalvoti, iš ko gaminami kelio ženklai, jei 57 kilogramus ar daugiau sverianti moteris sulaužo juos darydama ant jų akrobatinius triukus”.

Kelly Blake, šokio aplink stulpą instruktorė iš Sarasotos, sako, kad gatvės šokis aplink stulpą yra puikus būdas nuimti striptizo baro etiketę, kuri yra dažnai lipdoma šiam sportui.

“Smagu atlikti triukus judrioje sankryžoje, kur žmonės žiūri į tave, tačiau tu neatrodai nieko vertas”, - sakė ji.

“Charley” Crystal Harris, šokio aplink stulpą instruktorė iš Pontiako, įspėjo, kad gali būti “gatvės šokėjų”, kurie įgaus keistą įvaizdį.

“Gali būti du variantai”, - sakė ji. “Kai kuriems žmonėms tai gali pasirodyti juokinga ir jie ims manyti, kad mes esame striptizo šokėjai, neturintys stulpo. Tačiau iš tikrųjų mes tiesiog atliekame triukus. Mes nesistengiame atnešti muzikos į parkus”.

Vietiniai sako, kad prostitučių sugadinti kelio ženklai nėra vienintelis ženklas, kad reikia imtis veiksmų. Jų teigimu ant stulpų šokančios gatvių mergaitės po savęs palieka narkotikų, šiukšlių ir panaudotų prezervatyvų.

John Lee sakė, kad jis buvo priverstas išsikraustyti iš Papatoetoe-Otara rajono dar prieš dešimtmetį, kai pamatė seksu užsiiminėjančią porelę visai šalia jo tvoros, visą tai matant jo dešimtmetei dukrai.

Bernie Taylor, gyvenantis vadinamojo Medžiotojų kampo (ang. Hunters’ Corner) kaimynystėje sakė, kad situacija dar pablogėjo.

“Mes gavome siuntinį, ant kurio vietoj adreso buvo užrašyta “Medžiotojų kampas” ir jis be problemų buvo pristatytas ten, kur reikia”.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras