Vis daugiau vyrų norėtų pasididinti penį

 
6 komentarai
Moterys dažnai sielvartauja dėl savo figūros formų, o štai vyrai susirūpinę dėl savo pasididžiavimo išmatavimų. Kai kurie iš jų labai nepatenkinti šia gamtos dovana, kad pasirengę atsiduoti chirurgo skalpeliui ir implantu padidinti savo lytinį organą.

Viena svarbiausių priežasčių – partnerės šaipymasis

Amerikiečių specialistai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad daugiausia 30-40 metų vyrai norėtų padidinti savo penį, todėl nedvejodami gultų ant operacinio stalo. „Dar prieš kelerius metus tokią operaciją darėme daugiausiai vienam pacientui per metus, o dabar jas atliekame gerokai dažniau. Panašu, kad tai jau tampa tendencija“, - sakė vienas tyrimo autorių.- Viena svarbiausių priežasčių, kodėl vyrai ryžtąsi tokiai operacijai, yra antrosios pusės ar partnerės šaipymasis ar tiesiog nepasitenkinimas dėl jo penio dydžio.

Keičiamas ne lytinio organo ilgis, o apimtis

“Iš tikrųjų pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau vyrų kreipiasi į lytinio organų didinimo specialistus. Kai kurie iš jų įsitikinę, kad tai leis jiems patirti didesnį malonumą intymioje gyvenimo sferoje. Taip pat daugumos atvejų keičiamas ne lytinio organo ilgis, o jo apimtis“, - paaiškino seksualinės medicinos instituto ekspertai.

Kaip atliekama tokia procedūra? Operacijos metu, kuri tęsiasi apie pora valandų, į vyro penį įstatomas implantas. O erekcija būna tvirta, kai į taip vadinamą implantinį rezervuarą priteka kraujo.

 
Komentarai (6)
Penio didinimo tabletės - http://bit.ly/111yeEJ
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
O aš galvojau, kad visi jau seniai išsiaiškino, kad ne dydyje esmė... :)
Pritariu karai :)
geriau mazas darbininkas, nei didelis tinginys.
Vyram reik maziau porno ziureti, kur beveik visada ir parinkti didesni nei vidutinio dydzio peniai. Prisiziuri, o po to kompleksuoja ir galvoja, kad visi vyrai turi didesnius, negu jo pacio.
Kazkaip keistai skamba penio didinimas, juk atsigules po skalpeliu neigausi aisros ir svelnumo ...
Naujas komentaras