Visos priežastys, kodėl moterys mylisi

 
2 komentarai
Kodėl moterys mylisi? Tikriausiai daugumai vyrų šis klausimas atrodo mažų mažiausiai keistas. Vis dėlto, ar kada nors pagalvojote, kodėl viena ar kita moteris nusprendė su jumis mylėtis?

Ar manote, kad ji priėmė tokį sprendimą dėl to, jog esate pats seksualiausias vyras, kokį jį buvo sutikusi? Tokia nuomonė gali paglostyti jūsų savimeilę, tačiau turime jus nuvilti. Iš tiesų, ji galėjo pasirinkti taip dėl keleto priežasčių. Įdomu, kokios jos gali būti?

Ji nori suaugti

Dažniausiai merginos pradeda savo lytinį gyvenimą panašaus amžiaus kaip ir vaikinai – sulaukusios maždaug 17 metų. Taip pat yra ir neabejotinas skirtumas – vyrai pradeda mėgautis savo seksualiniais poreikiais iš karto po to, kai nustoja žiūrėti animacinius filmukus ir pūsti varles per šiaudelius. Kai kurie jų net gali šiuos užsiėmimus suderinti.

Merginos – visai kitokie padarai. Būdamos maždaug 12 metų amžiaus jos ima ruoštis didžiajai nekatybės praradimo dienai. Dauguma merginų dėl to jaudinasi perdėtai. Kai kurios negali pakęsti laukimo ir atsiduria nepažįstamojo ar net nelabai patinkančio vyro lovoje. Atsargiai, gali būti, kad ji tave pasirinko vedina tik šio tikslo!

Ji nori tapti jaunesne

Būtų gerai, jei sulaukę 14-os žmonės iš karto taptų tarsi 25-erių. Šiuo atveju žmonija išvengtų daugybės problemų kaip paaugliški spuogai, maištingas elgesys ir cypiantys dainininkai. Vis dėlto, dauguma merginų su šia nuomone nesutinka. Būdamos dar vaikiško amžiaus jos jau ima svajoti apie šį amžių (14-25 m.) ir nesėkmingai bando jį ištęsti bent iki 50-ies.

Pasak seksologų, moterų seksualumas pasiekia maksimumą, kai moteris sulaukia maždaug 30-ies. Vis dėlto, vidutinis lytinių santykių dažnumas (su salyga, kad moteris yra ištekėjusi) žymiai sumažėja būtent šiame periode nuo 20 iki 30 metų. Taip nutinka dėl to, kad tuo metu keičiasi jų gyvenimo būdas.  Bandydamos išsaugoti savo jaunystę moterys laikosi dietų, perka daugybę kremų nuo raukšlių ir, žinoma, bando susigrąžinti aktyvų seksualinį gyvenimą. Tai reiškia, kad kartais dėl to jos miega su pirmu pasitaikiusiu vyru vien norėdamos atnaujinti savo pojūčius.

Ji nori įsitikinti, kad krūvą pinigų šilkiniams apatiniams išleido ne veltui

Pasak viso 100 proc. moterų, bet tik 70 proc. vyrų, gražūs apatiniai daro moterį seksualia. Brangus apatinis trikotažas mažų mažiausiai yra šedevras ar estetikos koncepcija. Vis dėlto, bet koks šedevras ar koncepcija yra nieko neverti, jei apie juos niekas nežino. Užsidėti tokiu apatinius iš esmės jau yra seksas, taip kaip muzikos gaidos yra muzika. Graži muzika turi būti išgirsta žinovų. Jei mergina nerado žinovo, tuomet ji pagros savo muziką bet kam, kas norės jos klausytis.

Ji nori susitaikyti po ginčo

Kaip konfliktinėse situacijose elgiasi moterys? Paraudęs veidas ir kaklas, išsiplėtę vyzdžiai, išdžiūvusi burna, padidėjęs pulsas... Moterų kūnas taip pat reaguoja ir į seksualinį susijaudinimą. Tai hormonai. Vos ginčui pasibaigus, moteriai reikia juos kažkur padėti. Dažniausiai jos mylisi dėl šios priežasties. Kuo didesnis skandalas buvo, tuo įdomesnis susitaikymas žadamas.

Ji nori įgyti patirties

Moterys išmoksta mylėtis iš vyrų, nors daugumai vyrų patinka išradingos ir patyrusios partnerės. Tai paradoksas. Pirmiausia moteris turi tapti patyrusio vyro mokine, kuris išmokys ją oralinio sekso, žaisliukų naudojimo gudrybių, kaip reikia judėti sekso metu ir panašiai. Tik po to ji gali pamaloninti mažiau patyrusį partnerį savo burna, sumanumu naudojant sekso žaisliukus ir judesiais bei kitais dalykėliais, kurių ji buvo išmokyta. Tik dėka tokių smalsių moterų žmonija nesimyli viena ir ta pačia poza.

Beje, remiantis statistika, apie 15 proc. merginų praranda nekaltybę su vyresniu nepažįstamuoju, nes bijo nuvilti savo mylimą vyrą dėl patirties stokos.

Ji tavęs nori!

Šiai priežasčiai paaiškinimų nereikia. Kai kuriomis priežastimis galo tapti tavo kvapas, akių spalva, užpakaliuko forma, tavo vairavimo būdas... Visos šios aplinkybės sukelia aiškų signalą moters pasąmonėje: „Nepraleisk šios genetinės medžiagos arba pasigailėsi!”. Dažniausiai šios kvailos mintys ryte išsisklaido.

Ji nori pastoti

Ji taip pat norėtų ir ištekėti. Būtų idealu, jei ji galėtų išpildyti abu savo norus, bet dažnai laiko stoka priverčia pasirinkti vieną jų.

Taip tiesiog nutiko...

Kartais atrodo, kad kai kurios moterys niekada negalvoja apie kitą savo žingsnį. Jos viską daro automatiškai. Pirmiausiai eina į darbą, tada kažkokie keisti impulsai priverčia jas nueiti į artimiausią kokteilių barą, kur jos išgeria du-tris „Daiquiri“, pašoka, pakalba su ilgaplaukiu vyruku apie tapybą, sutinka su jo kvietimu puodeliui kavos ir visą šį laiką jos galvoja apie kvailus dalykus kaip pavyzdžiui apie raudoną sijonėlį – ar jį vis dar verta dėvėti?

Ryte tokia moteris dažniausiai jau būna nusprendusi, ar ji rengiasi dėvėti raudoną sijonėlį, ar reikėtų jį išmesti. Negana to, ji tikriausiai nusprendė ir dar kai ką: jai šio vyruko daugiau nebereikia. Ir taip ji išeina nepalikusi nė laiškelio... Kodėl ji su juo mylėjosi? Niekam neaišku...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
As myliuosi tik del vaginalinio orgazmo kitos priezasties nera ir niekada nebus. Mano vyras man patinka tik del sexo, dovanu, bendravimo - stai ir viskas.
gerai...
Naujas komentaras