Vyrai bijo apsinuoginti

 
1 komentaras
Nauja apklausa atskleidė, jog net ketvirtadalis stipriosios lyties atstovų taip varžosi savo kūnų, jog bijo apsinuoginti net prieš partnerę.

Paaiškėjo, jog fiziškai tobulų žmonių atvaizdai reklamose bei žurnaluose vyrus paveikė ne mažiau nei dailiosios lyties atstoves.

Net 3000 apklausoje dalyvavusių vyrų manė, jog yra per stambūs, vienas iš dešimties teigė svarstantis apie plastinę chirurgiją – esą jos dėka galėtų jaustis pilnavertiškesni.

72 proc. respondentų sakė, jog spaudoje bei televizijoje matomi raumeningi vyrų kūnų verčia juos jaustis nesaugiai, dvejoti dėl savo fizinio patrauklumo.

Kurį laiką moterų tarpe sklandė nuomonė, jog idealiai atrodyti galima tik turint liekną kaip pagaliukas figūrą.

„Rodos, dabar ši nuomonė paplito ir tarp vyrų. Iš tiesų daug stipriosios lyties atstovų jaučiasi nepatenkinti savo išvaizda, nors atrodo tikrai neblogai“,- sakė kultūrizmo asociacijos prezidentė. Jos manymu, šiandien vyrai junta per didelį spaudimą atrodyti nepriekaištingai.

Tyrimas atskleidė dar vieną įdomų faktą – užuot pradėję sveikiau maitintis, sportuoti vyrai dažnai naudojasi kita išeiti – melavimu. Net penktadalis stipriosios lyties atstovų teigė meluojantys apie savo svorį, apimtis ir kitus panašius dalykus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
na va, vistik na tokie ir skirtingi tie vyrai ir moterys :)
Naujas komentaras