Vyrai ir moterys: kas greitesni įvairiose srityse?

throughoutou.jpg
 
2 komentarai
Atlikti tyrimai parodė, kad moterys savo išvaizdai per dieną skiria 75 minutes, tuo tarpu vyrai net – 81 minutę. Skaitykite ir sužinosite daug įdomių faktų, kuriose srityse greitesni vyrai, o kuriose moterys.

Kyla klausimas, kodėl vyrai per dieną skiria daugiau laiko nei moterys “savo išvaizdai”. Įtariam, kad vyrai į šį laiką įtraukia ir, pavyzdžiui drabužių lyginimą. Kitas dalykas – juk į kirpyklą ar pas manikiūrininkę moterys lankosi ne kasdien, todėl šis laikas tiesiog… nepriskaičiuotas.

Vis dėlto, manome, kad bus įdomu sužinoti, kokiose “srityse” pirmauja vyrai, ir kokiose – moterys.

Dušas

Vyrai greičiau išsiprausia po dušu – jie užtrunka apie 10 minučių, tuo tarpu moterys – apie 22 minutes.

Peršalimas

Susirgus peršalimo ligomis, moterys linkusios greičiau pasveikti nei vyrai. Tyrimų rezultatai liudija, kad moterys turėtų būti vadinamos „stipriosios lyties“ atstovėmis: vien dėl to, kad jos atsparesnės infekcijoms. Jos ne tik rečiau suserga, bet ir greičiau pasveiksta.

Kalorijų deginimas

Niekam ne paslaptis, kad vyrų kūną sudaro didesnė raumenų masė nei moterų, ir, pasirodo, numesti svorio jiems paprasčiau nei moterims – per dieną jų sudeginamas kalorijų kiekis 16 procentų didesnis nei moterų.

Skaitymas

Moterys skaito greičiau nei vyrai.  56 procentai moterų teigė, kad kai pradeda skaityti naują knygą, negali skaityti nieko kito, kol jos nepabaigs. 26 procentai moterų prisipažino, kad dažnai nebaigia pradėtos knygos, tačiau net dvigubai daugiau vyrų teigė, kad jei knyga jų nesudomina pirmais puslapiais, skaitymą atideda neribotam laikui.

Prisipažinimas meilėje

Čia vienareikšmiškai pirmauja vyrai. Jie tris kartus greičiau nei moterys yra pasiryžę prisipažinti mylintys. Vyrai gali įsimylėti per kelias savaites, tačiau moterims prireiks kelių mėnesių.

Mąstymas

Tyrimai parodė, kad vyrai mąsto 4 procentais greičiau nei moterys.

Vairavimas

Kad pavyktų išlaikyti vairavimo egzaminą, moterims prireikia 21 vairavimo pamokos, tuo tarpu vyrams – 17.  Daugumai vyrų pavyksta išlaikyti vairavimo egzaminą iš pirmo karto, o  net 54 procentams moterų egzaminą tenka perlaikyti.

Gyvenimo trukmė

Moterys gyvena maždaug 5 metais ilgiau nei vyrai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Pas kutinis faktas maždaug interpretuojamas taip. Kad ir ka jus vyrai bedarytume greičiau. Vis tiek mirsit anksčiau kam tada stengtis
Kažin koks keistas kratinys
Naujas komentaras