Vyrai išsirenka reikiamas moteris pagal kvapą

 
1 komentaras
Kaip paradoksaliai beskambėtų, tačiau vyrai pagal kvapą atskiria, kurios moterys vartoja kontraceptikus. Be to, stipriosios lyties atstovai netgi praranda bet kokį interesą tokioms moterims. Pagal mokslininkus, vyrui seksualinis potraukis arba romantinės nuotaikos kyla tuomet, jei jis mato prieš save moterį, kuri pasiruošusi pastoti.

Norėdami patvirtinti šią hipotezę, Floridos universiteto (JAV) tyrinėtojai Sol Milleris ir Džonas Meinras atliko išties gudrų eksperimentą. Pasiskolino iš moterų padėvėtus marškinėlius, kuriuos jos nešiojo vaisingų dienų metu ir tuos, kuriuos nešiojo nevaisingomis dienomis. Šiuos marškinėlius išdalino vyrams.

Eksperimento dalyviai turėjo nurodyti, kurie iš pateiktų daiktų kvepia maloniau. Ir kaip paaiškėjo, tiriamiesiems patiko moterų kvapas jų vaisingų dienų periodu. Be to, vyrams, pauosčiusiems šiuos marškinėlius, padidėjo testosterono koncentracija kraujyje.

O štai Anglijos Daremo universiteto mokslininkai atliko panašų eksperimentą su lemūrais. Patelės, kurioms buvo duoti kontraceptikai, iš viso negalėjo susirasti sau partnerio. Žinoma, žmogus nėra toks jautrus aromatams, tačiau mokslininkų teigimu, merginoms, kurios nori rimtų santykių, verta susimąstyti.

Mokslininkai mano, kad kontraceptikai gali klaidingai nuteikti ir pačią moterį besirenkančią partnerį. Normalioje būsenoje, gražiosios lyties atstovės, išsirenka sau vyrą arba meilužį, kuris joms tinka pagal įvairius parametrus, tame tarpe ir genetikos. O naudojant kontraceptikus, moters organizme sutrikdomas hormonų balansas, ir ji gali išsirinkti netinkamą partnerį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
mane kaip tik ir paliko vaikinas, kai vartojau kontraceptikus...
Naujas komentaras