Vyrai masturbuojasi ir už vairo

1495184275187_2181391_1080x720_1495184276159.jpg
 
7 komentarai
Daugelis vyrų vairuodami daro tai, ko nederėtų. Amerikiečių atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad daugiau nei dešimtadalis vairuotojų kelyje masturbuojasi.

Viena tyrimais užsiimanti Niujorko kompanija atliko studiją, kurios metu norėjo išsiaiškinti, kas kelyje labiausiai blaško vairuotojus. Tačiau kai kurie gautieji rezultatai pateikė tokios informacijos, kuri buvo visiškai netikėta ir šokiruojanti.

Vairuotojai buvo stebimi dvejose sankryžose – Niujorke ir Brovardo apygardoje Floridoje. Užfiksuota daugiau nei puspenkto tūkstančio automobilių, padaryta 340 nuotraukų bei nufilmuota 12 valandų vaizdo medžiagos. „Tai, ką sužinojome tyrimo metu, paaiškina daugelio nelaimingų atsitikimų keliuose priežastis. Tačiau veiksmai, kuriuos jauni vairuotojai atlieka laisvąja, ne ant vairo padėta, ranka, buvo labai stebinantys. Masturbavimasis vairuojant yra vienas iš aikštėn neiškeltų ir niekada nediskutuotų žmogaus seksualumo aspektų“, - kalbėjo tyrimo vadovas Stewart‘as Arnett‘as.

Rezultatai parodė, kad trečdalis vyrų savo laisvąja ranka valdė nešiojamuosius grotuvus, 8 proc. ją laikė ant gretimos sėdynės atlošo, 9 proc. junginėjo automobilinius radijo grotuvus, o 9 proc. – abi rankas laikė ant vairo. Tačiau tyrėjus labiausiai nustebino, kad net 11 proc. vairuotojų iki 30 metų amžiaus vairuodami judino ranką ties savo tarpkojais.

Dabar atlikto tyrimo metu sukaupta medžiaga yra dokumentuojama ir bus atiduota šalies televizijos programoms. Tačiau tyrėjai įspėja vairuotojus, kad šie neturi dėl ko jaudintis. „Nei vaizdo medžiagoje, nei nuotraukose identifikuoti asmenybės, automobilio, drabužių ar aksesuarų nebus įmanoma. Žmonės gali nurimti. Mūsų tikslas – žmogaus elgesio studija bei tai, kas blaško vairuotojų dėmesį, todėl naudojome specialias identifikuoti neleidžiančias technologijas“, - sakė S.Arnett‘as.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
fuuuuuuuuuuuuuuuu fu fu
o mgd!!!! :DDDD nebuciau patikejusi :D
o kur nuleidzia? :D
ojej karta man teko pamatyti troleibuse pro langa kaip vyras sedi uz vairo ir smauko...
jai nebučiau mačiusi nepatikečiau, bet dėja tai tiesa, kad yra žmonių kurie taip daro...
Na čia jau viršūnė... Amerikiečiai vairuodami taip susijaudina ar ką?? Fu...
boba drocina vairuojanciam vyrui
Naujas komentaras