Vyrai meilužėms dovanoja brangesnes dovanas nei žmonoms

 
Romanus turintys vyrai Kalėdų dovanoms, kurios skirtos jų meilužėms, išleidžia vidutiniškai 12 proc. daugiau nei toms, kurias įteikia savo žmonoms, teigiama naujo tyrimo išvadose.

Statistika buvo sudaryta apklausus 2000 vyrų, kurie naudojasi „Illicit Encounters“ tinklapiu. Buvo apskaičiuota, kad vidutiniškai 124 svarai yra iššvaistomi meilužės dovanoms, o žmonoms skirtoms staigmenoms vidutinis vyras atsideda 109 svarus.

Į neištikimybę linkusių vyrų buvo prašoma apibūdinti, kokias pagrindines dovanas jie nupirko savo meilužėms ir žmonoms. 89 proc. šių vyrų tikino rinkęsi kažką „dekoratyvaus, kas būtų skirta būtent jų meilužėms“. Palyginimui, 42 proc. šių vyrų tokį dalyką rinko žmonoms.

Pusė vyrų rinkosi kažką „praktiško ir naudingo namuose“ savo antrosioms pusėms ir tik 3 proc. jų sakė pirkę tokią dovaną savo meilužei. „Skirtumai, kokias dovanas vyrai perka savo žmonoms ir kokias meilužėms, atsiranda dėl to, kad vedusių vyrų požiūris į šiuos du santykius dažnai skiriasi“, - sakė Rosie Freeman-Jones, neištikimybių ekspertė ir „Illicit Encounters“ atstovė.

„Vyrai dažnai mato meilužes kaip atliekančias „paviršutiniškas“, dekoratyvines roles jų gyvenime, kurios suteikia seksą ir švelnumą be didesnių emocijų“. Tai paaiškina, kodėl tokios moterys gauna ne tokias praktiškas, o „gražias“ dovanas.

„Gali būti ir kita monetos pusė, po kurio laiko vyro santykiai su žmona tampa ne tokie gražūs, o labiau praktiški – kuo didesnius įsipareigojimus reikia priimti, tuo mažiau svarbūs darosi tokie dalykai kaip romantika“. Kuo mažiau vyras apie savo žmoną galvoją kaip apie seksualų sutvėrimą, tuo daugiau funkcionalių ir „neseksualių“ dovanų ji sulauks“, - pridėjo. R. Freeman-Jones. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras