Vyrai neskiria psichologinio susijaudinimo nuo seksualinio

 
Atlikę didžiulį tyrimą ir internete išanalizavę bilijonus tinklalapių, erotinių filmų, istorijų, asmeninių skelbimų ir romantinių novelių, mokslininkai Ogis Ogasas ir Sai Gaddamas priėjo prie labai įdomių išvadų.

Remiantis tyrimu, žmonės ieško ir leidžia pinigus ir laiką vardan 20-ies seksualinių interesų, kurie sudaro 80 proc. visos pornografijos. Šio sąrašo viršuje yra jaunimas, homoseksualai, seksualios mamos, krūtys ir neištikimos žmonos.

Knygoje, pavadintoje „Bilijonas nedorų minčių“ (ang. „A Billion Wicked Thoughts“), du doktorantūros studentai tyrinėja hipotezę, kad seksualinės vyrų ir moterų aistros yra užprogramuotos smegenyse. Tai, ko kalbėdami apie seksą žmonės sako norintys ir iš tikrųjų nori, gali būti du labai skirtingi dalykai.

Jų tyrimas rodo, kad pagrindinis skirtumas tarp vyrų ir moterų, o tikriausiai ir svarbiausias apibrėžtas skirtumas, yra tas, kad vyrų smegenyse fizinis ir psichologinis susijaudinimai yra sujungti. Jei vyras susijaudina fiziškai, tai taip pat susijaudina ir emociškai.

Taip yra dėl to, kad vyrai negali atskirti psichologinio nuo fizinio susijaudinimo, o tuo tarpu moterys – gali.

Moterų fizinis ir psichinis susijaudinimai yra atskiri. Tyrimu buvo atskleista, kad moterys gali susijaudinti emociškai net tada, kai kažkokia situacija joms yra šlykšti.

O. Ogasas ir S. Gaddamas teigia, kad tai galima sugretinti su evoliucijos teorija, kuri sako, kad moterys, norinčios užtikrinti giminės pratęsimą, yra natūraliai išrankesnės ieškodamos savo partnerių, o vyrų smegenys užprogramuotos taip, kad jie galėtų lengviau susijaudinti seksualiai ir vos pasitaikius progai pasėti savo sėklą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras