Vyrai nesusitvarko su moterišku seksualumu

 
1 komentaras
Paskutiniu metu dailiosios lyties atstovės tapo labai reiklios savo partneriams sekso klausimais. Tokias išvadas padarė britų mokslininkai.

O padidėjus moteriškiems poreikiams ir lūkesčiams dauguma vyrų nesijaučia tokie pasitikintys bei seksualūs. Daugeliu atveju jie yra susirūpinę dėl savo per mažos patirties seksualiniame gyvenime. Vienas iš penkių apklaustųjų atsakė, kad turėjo intymų ryšį su viena mergina, o turėję daugiau nei 5 meilužes, prisipažino tik 53 proc. eksperimento dalyvių.

Pagal tyrimo rezultatus, maždaug 20 proc. vyrų, turintys žemesnį savęs vertinimą, yra linkę užsiimti seksu prie įjungtos šviesos. Daugiau nei trečdalis apklaustųjų yra įsitikinę, kad jų vertė būtų žymiai aukštesnė, jei jie būtų turėję daugiau partnerių. Apklausoje, kurią atliko stambi farmacijos kompanija, dalyvavo 5271 vyrai, ir 65 proc. iš jų pareiškė, kad turi kokių nors problemų, kurios iškyla tuomet, kai reikia užsiimti seksu.

Kaip teigia tyrimo specialistai, susiję su seksualiniais klausimais, vyrai dauguma atveju yra linkę stipriai pervertinti savo seksualinius gebėjimus, o taip pat ir moterų skaičių, su kuriomis jie mylėjosi. Paskutiniu metu daugelyje šalių atsiranda tendencijos, kad per savo gyvenimą moterys turi vis daugiau partnerių, tuo tarpu vyrų meilužių skaičius mažėja. Galima teigti, kad dėl to krenta ir vyrų pasitikėjimas savimi bei mažėja savęs įvertinimas.

Be to, urologijos specialistai išsiaiškino, kad reguliariai nepasiekia orgazmo daugiau nei pusę dailiosios lyties atstovių nuo 18 iki 30 metų, tačiau šis rodiklis sumažėja 31-54 metų grupėje.

Nju Džersio Urologijos klinikos mokslininkai apklausė 587 moteris nuo 18 iki 95 metų, ir šis tyrimas apėmė šešias pagrindines moters seksualinės disfunkcijos sritis, konkrečiau: poreikio nebuvimas, negebėjimas sudrėkti, problemos su susijaudinimu, sunkumai pasiekiant orgazmą, pasitenkinimo nebuvimas, taip pat skausmo pojūtis lytinio kontakto metu. Pasirodo, kad didžiausias seksualinio aktyvumo lygis atsiranda pas moteris nuo 31 iki 45 metų (87 proc.), nuo 18 iki 30 metų (85 proc.), taip pat nuo 46 iki 54 (74 proc.).

Pirmąsias dvi vietas priežasčių, kurios trukdo normaliam seksualiniam gyvenimui, sąraše užima susijaudinimo ir orgazmo nebuvimas. Mokslininkų nuomone, pagrindinės priežastys, kodėl moterys negali pasiekti orgazmo, yra ne tik nepasitikėjimas savo patrauklumu, bet ir nepasitenkinimas socialiniu statusu, taip pat tam trukdo kultūrinio gyvenimo lygis ir priteklius. Todėl mokslininkai yra linkę išvesti dar vieną paralelę – tarp seksualinio gyvenimo kokybės ir bendro gerbūvio lygio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
is esmes tai as nelebai supratau straipsnio turinio ir pavadinimo, jie nelabai risasi nes tik pati izanga atitinka pavadinima, o jei snekant apie moteru augama seksualini poreiki? parodykit kur..? as irgi noreciau zinoti :) cia turbut kalbama apie tas burgeriu ir saldyto maisto prifarsiruotas merginas, kurios jauciasi nepilnavertiskai nes gali sutraiskyti savo partneri... suprantama, ten ir vyrai tureje tiek mazai partneriu nes nera uzsieni tiek degtines kad merginos grazios pasidarytu. ir isvis, kas parasyta sitam straipsnyje lietuvos dar nepalies 10 metu tai tikrai :) ir tuo reikia dziaugtis :)
Naujas komentaras