Vyrai susijaudina „gaidžio efekto“ principu

 
Šis susijaudinimo būdas aprašytas Allano ir Barbaros Pizų knygoje „Tarpusavio santykių kalba: vyras ir moteris“.

Po penkių kartų gaidžio višta nebedomina

Pasak specialistų poros, gaidys – pasileidęs sutvėrimas, nes gali sueiti su vištomis iki 60 kartų per dieną. Tačiau jis nesantykiauja su viena ir ta pačia višta daugiau nei penkis kartus per dieną. O po penkių kartų gaidys visiškai nustoja ja domėtis ir nebegali pasiekti erekcijos. Tačiau prileistas prie naujos vištos, pradeda „trypti“ ją su tokiu pat užsidegimu, kad net plunksnos lekia. Šį reiškinį psichologai pavadino „gaidžio efektu“.

Tuo tarpu buliui visiškai nebeįdomi karvė po penkių sueičių. Užtat geismas atsinaujina akimirksniu, kai privedamas prie kitos karvės. Įdomiausia tai, kad privestas ir prie dešimties naujų karvių bulius pasižymi pavydėtinu seksualiniu entuziazmu.

Patinų sėkla turi būti plačiai sėjama

O avinas nesiropščia ant avelės daugiau kaip penkis kartus. Užtat su nauja patele pratęsia reikalą su įkarščiu ir audringa aistra. Tačiau, jei dvikojai sutvėrimai pamėgintų „nudulkintai“ patelei užmauti ant galvos maišą ar pakvėpinti ją kitais kvapais, jokių rezultatų: avinui neatsistos. Jo jokiais būdais nepavyks apkvailinti. Mat gamta pasirūpino, kad patinų sėkla būtų plačiai sėjama. Kad būtų apvaisinama kuo daugiau patelių. Antraip jiems gresia išnykimas.

Išvada labai paprasta: jaunas sveikas vyras taip pat pasižymi panašiomis savybėmis. Tarkim, jis gali tris, penkis kartus, tačiau šeštas jam dažniausiai nepavyksta. Tačiau susipažinus su nauja moterimi, jam, kaip gaidžiui ar avinui, greitai pakyla seksualinis geismas, žinoma, kartu su atitinkamu organu.

 
Komentarai
Naujas komentaras