Vyrams patinka šlapi, moterims – ilgi bučiniai

bucinys(2).jpg
 
3 komentarai
Vyrus žavi skysti, šlapi bučiniai, tuo tarpu moterims svarbiausia – bučiuotis ilgai ,- rodo naujas tyrimas.

„Dailiosios lyties atstovės bučiniais tarsi kuria ryšį su vyru, vertina jį kaip potencialų partnerį. Vyrams bučiniai – tik priemonė „eiti iki galo“, t.y. priemonė suvilioti seksui, lytiškai sujaudinti“,- pasakoja tyrime dalyvavusi psichologė.

Tyrime dalyvavo daugiau nei 1000 studentų – vaikinų ir merginų. Respondentai penkiabale sistema turėjo įvertinti daugybę bučiavimo faktorių, galimybių.

Rezultatai rodo, jog apskritai bučinius vertina abiejų lyčių atstovai, jiems tai – dalelė intymaus bendravimo.  Tiek vyrai, tiek moterys bučinius „naudoja“, norėdama išmatuoti savo ir priešingos lyties atstovo suderinamumą.

Taip pat abiejų lyčių atstovai teigė, jog bučinys nulemia: jie susižavi partneriu ar priešingai; tai tik įrodo, jog besibučiuodami žmonės apsikeičia svarbiais biocheminiais signalais.

Taigi, o dabar apie skirtumus: merginų teigimu, blogas bučinys gali sugadinti beprasidedančius santykius. Tuo tarpi stipriosios lyties atstovai teigė, jog vis tiek toliau siektų sekso ir mylėtųsi su moterimi, net jei ši – ne kokia partnerė bučiuojantis.

Dailiosios lyties atstovės manė, jog bučiniai prie sekso priveda tik su ilgalaikiu partneriu, vyrų manymu – nesvarbu, ar tik susipažinote, ar esate keletą metų drauge, jei bučiuojatės – ko gero, netrukus atsidursite lovoje.

Taip pat paaiškėjo, jog vyrus žavi kur kas šlapesni bučiniai. Ypač stipriosios lyties atstovams tai svarbu su trumpalaike, ne romantine partnere. Dauguma moterų tokios reikiamybės apskritai neišskyrė.

Psichologės teigimu, nemažai vyrų mano, jog drėgnumas, daugiau seilių lemia didesnį moters lytinį susijaudinimą, apskritai tai – intymiau.

Yra tyrimų, bylojančių, jos seilėmis vyrai perduoda moterims dalelytę turimo testosterono, taip padidindami dailiosios lyties atstovių sekso „varikliuką“, norą suartėti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
kad ir dabar
Slykstoka
tai kada buciuosimes...
Naujas komentaras