Vyras ir jo mylimoji - guminė moteris

 
Nepaslaptis, jog filmai, spauda ir naujosios technologijos stipriai įtakoja kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Taip nutiko ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, saulėtoje Kalifornijoje gyvenančiam vyrui.

Galima tik spėlioti, kodėl jis nusprendė apsigyventi su gumine lėlė, užuot sau į poras ieškojęs realios moters. Galbūt šiam žingsniui vyrą paskatino oskarui nominuotas filmas Larsas ir tikra mergina (''Lars and the Real Girl''), kuriame pagrindinis herojus sau į poras taip pat pasirinko ne tikrą merginą, o guminę lėlę?
Nors galbūt gyventi drauge su gumine lėlė ne taip jau blogai, nes nepaisant to, jog su ja negalėsite pasikalbėti ar jausti jos kūno šilumos, daugybė silikoninių lėlių atrodo itin tikroviškai – gali pasigirti realistiška veido išraiška, atspindinčia ir išreiškiančia skirtingas nuotaikas ar tuo metu patiriamas emocijas. Tokių lėlių kainos gali svyruoti nuo 1000 iki 33 000 dolerių, todėl viskas priklauso tik nuo Jūsų kišenės dydžio. Paklaustas, ar nesibaimina neigiamos aplinkinių reakcijos dėl šio sprendimo, gyventi kartu su silikonine lėle, vyras pasakoja, jog kitų nuomonė jam visiškai nesvarbi. Už viską svarbiau - jo paties dvasinė savijauta.

 Po žmonos mirties jau ilgą laiką buvęs vienišas, vyras teigia, jog rasti antrąją pusę jam buvo itin sudėtinga, visos pastangos buvo bevaisės, todėl galiausiai nusprendė įsigyti guminę lėlę. Siekdamas, jog naujoji mergina būtų kuo labiau panašesnė į buvusią žmoną, vyras ją pavadino žmonos vardu - Erica. Net lėlės išvaizda primina jo buvusią sutuoktinę - plaukų, odos, krūtinės, akių ir lūpu spalva identiška jo mirusios mylimosios išvaizdai. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras