Vyras pagal iškvietimą: Lietuvės seksu mėgaujasi, net jei už jį susimoka

 
8 komentarai
Nustebinti bemaž prieš savaitę atliktos Suaugusiems.lt apklausos, kurioje paaiškėjo, kad iš 250 apklaustų moterų apie 7% yra mokėjusios už sekso paslaugas, nusprendėme pasigilinti į tokius įdomius rezultatus. Siekiant išsiaiškinti daugiau, pakalbinome aktyviai skelbimuose besireklamuojantį Eriką – jis teigia jau ne vienerius metus "pakeliantis damas į 9-ą dangų".

Taigi, iš pažiūros Erikas – išvaizdus, stilingas jaunas vyras. Visų pirma pasidomėjome, kas jį privertė imtis tokio darbo. „Minčių apie tokį verslą kildavo jau seniai, ypač – susilaukiant nemažai komplimentų iš priešingos lyties atstovių dėl savo išvaizdos. Kai prieš penkerius metus netekau darbo, nusprendžiau laikinai pabandyti. Kaip supratote, „laikinai“ tęsiasi iki šiol – esu patenkintas gera finansine padėtimi ir malonia veikla“,- pasakojo pašnekovas.

Ar tikrai ta veikla – maloni? Juk vyrauja požiūris, kad už sekso paslaugas moka tik labai neišvaizdžios, keistos arba pagyvenusios, normalių (ar bent jau vienkartinių)  santykių susikurti nesugebančios moterys.

„Tai – tik klaidingas stereotipas.“,- sako Erikas.  Jo teigimu, dažniausiai klientės – išvaizdžios, tačiau labai užsiėmusios moterys. „Dažnai tai – verslininkės, klienčių tarpe yra net garsių, puikiai visiems pažįstamų moterų. Dažnai jos neturi laiko rimtiems santykiams, tačiau juk seksualinius poreikius turime visi. Garantuojamas privatumas, žinai už ką moki, tad kodėl tuo nepasinaudojus?“

Kaip bebūtų, juk moteriai (ypač jei ji patraukli) taip paprasta rasti vyrą vienos nakties nuotykiui – tereikia to norėti ir nueiti į barą ar klubą. Kam tuomet mokėti pinigus už tai, ką gali gauti nemokamai?

„Reputacija daugeliui klienčių – labai svarbi. Juk Lietuva maža, kiekviename bare gali sutikti pažįstamų, galų gale, iš kur žinoti, kad sekso objekto nesutiksi ateityje kokiame draugų vakarėlyje? Susimokėjus paprasčiau – gali būti saugi dėl savo privatumo. Be to, susimoki ir gauni būtent tai, ko trokšti – vienos nakties nuotykiai šito negarantuoja“.

Erikas patvirtina, jog  klienčių tarpe yra ir ištekėjusių ar tiesiog antrąsias puses turinčių dailiosios lyties atstovių. Kartais joms tiesiog pabosta šeiminis gyvenimas, kartais – trokšta išbandyti kažką neįprasto. „Kartą klientė paprašė manęs apsirengti „Supermenu“ – tai ją labai jaudino. Taip pat pasitaiko, kad moterys trokšta išbandyti įvairius sekso žaisliukus ar tiesiog neįprastas pozas. Yra buvę ir keistesnių prašymų, tačiau viską aptariame iš anksto, tad sutikti ar ne – tai mano teisė rinktis.“,- pasakojo vyras.

Pašnekovo teigimu, kartais jo paslaugos iš tiesų padeda moterims labiau pasitikėti savimi, susikurti sėkmingą asmeninį gyvenimą. „Yra buvę klienčių, kurios labai kompleksavo dėl to,jog dažniausiai nesugeba patirti orgazmo, kai kurios teigė net jaučiančios skausmą. Mano patirtis, kantrybė ir noras atlikti savo darbą padėdavo joms atrasti tai, kas iš tiesų nukelia į 9-ą dangų. Po keleto tokių „seansų“ viena klientė net paskambino padėkoti – sakė, atsikračiusi komplekso ėmė labiau pasitikėti savimi ir vėl gali bendrauti su vyrais“.

Paklaustas, nejaugi vyro pagal iškvietimą darbas visada toks malonus, Erikas prisipažino:

„Yra buvę keletas situacijų, kai klientė pasirodė labai atgrasi, tačiau buvo per vėlu trauktis. Tačiau darbas yra darbas – čia gelbsti „Viagra“ ir gebėjimas susikoncentruoti į tai, į kai reikia“.

Įdomu, kiek gi kainuoja tos seksualinės paslaugos? Eriko teigimu, viskas priklauso nuo to, ko nori. „Jei jūsų pageidavimai nedideli,pavyzdžiui, lengvas erotinis masažiukas su masturbacija – galite išsiversti ir su kiek daugiau nei šimtu litų. Tačiau paprastai už kelias valandas kokybiško sekso, į kurį įeina tiek masažas, tiek oralinis, tiek vaginalinis seksas moterys sumoka apie 300-400 litų. Beje, didžiausia gauta suma už vieną kartą buvo 900 litų – klientė turėjo iš tiesų ypatingų pageidavimų.“

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
geras idomus straipsnis
jai suzinociau kad taip daro mergina as ji rasciau nupjauciau jo iranga ir palikciau
Hm, mintis... :) Erikas, turėsiu omeny.
na cia vyru kalte jei moterei reikia moket uz seksa, seip jei butu problemu lovoje tikrai kreipciaus i si vyruka pagalbos
pirma, tai užsienyje už seksualines paslaugas moka daug daugiau moterų.

Antra, tiem, kad atsiliepė blogai apie Eriką - aš pati mielai jį išbandyčiau, nes jam nei kojinių plaut, nei lankstytis nereikia - jo darbas - suteikti didžiausią malonumą, o ne patenkinti tik save... tad WHY NOT?
lietuva - kaliu sostine europoje;D
ir dar susimoka....
ot tos moterys... pamazgas ant vyrų pila, o pačios kiek kairėn vaikšto...
Naujas komentaras