Vyriška kontracepcija: už ar prieš?

 
16 komentarai
Vyriška kontracepcija gali pasirodyti greičiau nei mes tikimės. Tačiau, žinoma, norėtųsi pasmalsauti, kaip visa tai veikia.

Rokfelerio universitete atliktas tyrimas, kurio metu bandyta pirmoji vyriška kontracepcija. Jos sudėtyje yra testosterono, kuris padeda mažinti spermatozoidų kiekį.

Asmuo, kuris bandė vyrišką kontracepciją, teigė, kad:

> Jo naudota kontraceptinė priemonė buvo želė pavidalo – priemonę reikėjo kasdien tepti ant pilvo (po dušo).

> Želė nebuvo labai malonaus kvapo – tarsi vaistų ir alkoholio mišinys.

> Kontracepcija pradėjo veikti po kelių dienų.

> Nutraukus kontraceptikų vartojimą, prireikė maždaug 9 mėnesių, kol spermatozoidai vėl pradėjo normaliai gamintis.

> Šalutinio poveikio nepavyko pastebėti – tik tiek, kad buvo dažniau nusiteikęs mylėtis.

Jo manymu, vyrai tikrai galėtų naudoti tokią kontracepciją: „tikrai nieko blogo nepastebėjau, naudodamas šį produktą. Manau, kad vyrai tikrai galėtų tai naudoti ir pasidalinti atsakomybe su savo moterimis, kurios jau ilgą laiką geria piliules. Tiek tikrai galim padaryti“.

Suaugusiems.lt

Vyrai, ką manote apie vyriškus kontraceptikus?
 
Komentarai (16)
Kodėl gi nė
Nu koks vyras jei reik kontraceepsiku?
uz...
pries, tegu moterys tai daro :)
nu sorry, o tai moteriska kontracepcija nekenkia nei kiek?
reik skirt moteriska kontracepcija nuo vyriskos, nes kalba eina apie spermatozoidu judejima, moteriskas kiausinelis pas vyra y seklide nenuplauks...
ir nei zodzio apie vaisinguma, spermatozoidu issigimima ar ju judejimo kelia/greiti po tokios chemines "zele" uztepimo... tai gal pautus imerkim i akumuliatoriaus rugsti?
Su tokiais taškymais kur papuola, paskui vienkartinių nuotykių mėgėjai ir bijo nežinomų numerių skambučių;]
Juolab, kad ir teisiškai tokios pasekmės - abiejų atsakomybė;] Ir rėkaut galima kiek nori prieš teigiamą dnr testą, kad čia tik bobos atsakomybė;]]
as visad maniau, kad seksu uzsiima du zmones, ir abu po lygiai turi prisiimti atsakomybe. tikrai nemanau, kad cia tik moteru reikalas.
cia visi tik ir ciulba: bijai nekisk..... tai ir ne kiskit, jei bijot. jei boba zergias, tai jos atsakomybe po to, bus kas, ar nebus-cia jau bus jos reikalas, nes zergesi juk pati..... tai ko cia dar visokias tabletes ar dar kazka ryti, ar teptis????
lee, o paskui taskytis vaikais?
kam tie kontraceptikai, daug smagiau nutekst ant panos :)
ypatingai turbūt kenkia prezervatyvai, ane, seksologas69? kiausiukiai pamelynuoja paskui?
O saugantis natūraliai nuolatinis stresas, negalėjimas iki galo atsipalaiduoti, kasmėnesinė baimė - tai gryna nauda, taip?
esu pries betrukuriuo tipo kontracepcija, isskyrus naturalius kontracepcijos budus! Tabletes, spirales, prezervatyvai, membranos, seklydziu taku nukirpimas - visa tai tik zaloja, o ne apsaugo!!!!
Naujas komentaras