Vyriški "perlai": ko NErašyti moterims internete

_main2_pullup.jpg
 
14 komentarai
Siekiant atkreipti patinkančio asmens dėmesį ne retai tenka gerokai pasukti galvą ir pasitelkti visą turimą išmonę bei fantaziją. Mezgant pažintis gyvai galima pasitelkti visą savo žavesį ar neverbalinę gestikuliaciją, dar kitaip vadinamą kūno kalbą ir pademonstruoti simpatijas. O ką daryti internetinėje erdvėje?

Pažinčių svetainėse, be abejo, didžiausias ir galingiausias ginklas – žodis. Tačiau kartais vyrai pasirenka visai netikusius būdus, moterims sužavėti. Suaugusiems.lt pažinčių narės mūsų forume dalijosi pačiomis kvailiausiomis, keisčiausiomis, kada nors iš vyrų gautomis žinutėmis, kurios tikrai privers nusišypsoti ir praskaidrins dieną. Taigi keletas pačių įdomiausių  vyriškų ''perlų'' Jums:

1. Tai gal galeciau pas tave pagivent? Mano buvusi boba zino kur mano motka gyvena tai dura antstolius uzsiundis. Vakare tau duosiu gera seksiuka. 

2. O susitinkam tarkim, ir palaižau ir jei tau nepatinka tai stumi pro duris von? Jei ne taip gerai palaižysiu?

3. As ir interniatiniu sexsu neuzsijimu tik gyvai tai atvazuociau pas tave paisdykauti koks sexsas patinka tau.

4. Greitai bus 19  plius patyres sekse ir su moterim.

5. Labukas grazuolyte, esu jaunas nekaltas bernuzelis istroskes sexo išdykavimo pys*mo per webcam

6. Sveikute ka veikineji gal tave domina slapti pasimatimai su manim pas tave?

7. Parodyk papus.

8. Turu gera b*b* bet uz atlekima i pap*sima ant benzo turesi duot.

9. Labas as Paulius man 24m koks tavo papu dydis?

10. Sveika, gal sexo is ryto?

11. E ka tu? ko sedi krc kiek ivertintum savo papus nuo vieno iki desimt?

12. Labas, gal noretum kuri vakara susitikti ir isgerti pusryciams kavos?

13. Panele, jei aš būčiau poetas, skirčiau jums savo eiles! Jei tapytojas, nupieščiau jūsų portretą. Bet aš esu sargas baldų fabrike, todėl galiu pasiūlyti tik lovą.

14. Jis 24 cm ilgio ir stambus o jai gerai sujaudina pasiekia 27 cm va dabar matavau nes noriu sex tiek jis db.

15. Gal kuri nori sekso rytais,vakarais,po pietų ir pavakariais?

16. Ko tau truksta gal bernas taves liezuviu ned*lkina ar kaip cia db suprast?

17. Labas mieloji isdykele..pamaciau tavo nuostabu kuna ir uzsimaniau taves,lb noreciau buti tavo vergu,padaryciau tau bet ka.

18. Labuka,musu kava atves jai nesusitiksim.

19. Del taves galeciau nup*zdint ciupaciupsa is kiosko, parodyk papus.

20. Labas ar domina vaikinai persirengt megstantis?

Kokių kvailiausių žinučių iš gerbėjų esate gavusios Jūs?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
Na dėl batų pritariu, gavau ir buvo juokinga ir šlykštu, tačiau kai gavau žinutę: Kiek tau reikėtų sumokėti, kad man ant galvos apkakotum, tai žinokit buvo manau viršūnė :D
Na dėl batų pritariu, gavau ir buvo juokinga ir šlykštu, tačiau kai gavau žinutę: Kiek tau reikėtų sumokėti, kad man ant galvos apkakotum, tai žinokit buvo manau viršūnė :D
Iš dalies sakyčiau cio za hunia? Bet kartais nevisai sugalvoju kažką įspūdingo parašyti moerims. Tai nežinau ar smerkti šituos variantus ar pagirti
12 ir 18 puikus, mane tikrai uzkabintu!
O tai ką? Neturėjai kokių atliekamų batų laižymui? Ir priedas prie algos būtų ;) Svarbiausia susitarti kaip grąžins batus :) Palikai ir pasakei, kad rytoj pasiimsi, tegul švariai išlaižo :D
Moterys yra savikritiskesnes, rastingesnes, mažiau tiesmukos ir vulgarios negu vyrai. Aišku, jų tarpe irgi visokių yra. Bet pagrinde rašymas, manau butu, kulturingesnis, nei vyrų :)
I domu moterim reiketu kalbinti tai pazeciau kiek visokio veju butu :D
Užtenka paprasčiausio "labas ką veiki". Su šiuo vyru, manau, kaip ir viskas aišku :D
Kuo prasti 12,13,18? Sakyciau, kad ir rastingas (kas cia nera labai dazna), ir su humoru ;)
Tikriausiai vyrai nebuvo su moterim 15 metu ir nezino kaip bendrauti . Nemoki bendraut nerasyk tokiu nesamoniu gerbk motery ;)
O man buvo geriausias is tu bajeriu:))) Prikalbino i pasimatyma, na, numeri buvau palikusi jam:))) Balsas toks aksominis, masto normaliai, mintys nesivelia:)) Klausia; - su masina?:) Sakau: - na, zinoma:)) Tas: - Tai gal gali atlekt tokiu ir tokiu adresu, pavakarosim, po vyno taure isgersim:))) ir zyzia zyzia, zyziaaa...Pagooglinau:))) pasirodo sedi bicas kazkokiam apvogtam sandely ir dezuruoja:))) matyt vienas bijojo sedet, tai kazkaip keistai, po vagystes, tik isdryso man paskambint;)))) aj, dar sako: Man linksmiau su tavimi bus nakti praleist sargiaujant:))) Reik manyt...kur gi nea:)))
Tiek 12, tiek 13 yra šmaikštaus vyro požymis. Ir, iš patirties galiu pasakyti, kad moterys ant tokių kimba :D
O ar 12 numeris tikrai vertas nesamoniu galerijos?
Oi, ko jie tik neprirašo!!! Nekalbu jau apie visokius pasiūlymus: sex, web, palaižyt.. Vienas keisčiausių buvo: "Išlaižysiu tavo batus už 200" - vos nenukritau nuo kėdės :)
Naujas komentaras