Vyrų idealas – mėlynakės rudaplaukės

 
1 komentaras
Populiari nuomonė, kad „vyrams patinka blondinės“ jau nebegalioja. Nauju tyrimu buvo atskleista, kad iš tikrųjų dauguma jų mieliau renkasi brunetes.

Socialiniame tinkle Badoo buvo apklausti 2000 vyrų, siekiant išsiaiškinti labiausiai juos traukiančius priešingos lyties bruožus.

Vyrai toli gražu nelaiko blondinių seksualiausiomis moterimis. Tyrimo išvadose teigiama, kad daugiau kaip 60 proc. sakė labiau mėgstantys gražuoles tamsiais blizgančiais plaukais, nei šviesiaplaukes jų konkurentes.

Trečdalis apklaustųjų sakė, kad patraukliausia yra ruda plaukų spalva, o 29 proc. tikino labiausiai mėgstantys juodaplaukes – taigi 60 proc. visų tyrimo dalyvių labiausiai vertina tamsiaplaukes.

Vyrai, pabrėžtinai mėgstantys šviesiaplaukes sudarė viso labo 30 proc., o raudonplaukės tapo mažiausiai populiariomis – jos surinko vos 9 proc. balsų.

Tyrimas tai pat atskleidė, kad vyrams nepatinka kaulėtos, modelio figūros moterys.

Iš tiesų, dauguma vyrų idealiomis laiko vidutinio dydžio drabužius nešiojančias moteris, tuo tarpu į mažus dydžius telpančias dailiosios lyties atstoves žiūri tik 10 proc. apklaustųjų.

Paklausti, kokios spalvos akių moterys vyrams yra gražiausios, net 40 proc. tokiomis įvardino mėlynakes.

„Aš buvau nustebintas, kad smulkaus sudėjimo šviesiaplaukės neatsidūrė sąrašo viršuje“, - sakė Badoo atstovas Lloydas Pricas. „Dauguma modelių žurnaluose – lieknos blondinės, todėl smagu žinoti, jog realybėje vyrams patinka įprastesnės išvaizdos moterys“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
aaj, del skonio nesigincijama manau :)kam blondines, kam brunetes ar juodaplaukes, melynakes,zaliaakes ar rudaakes :D,kiekvienam pagal save :)
Naujas komentaras