Vyrų nuomone, moterys pervertina Kalėdas

 
2 komentarai
Artėjant Kalėdoms mes, moterys, sukamės kaip bitutės - ieškome idealių dovanų, planuojame, kuo šiais metais nustebinsime artimuosius, naršome ir ieškome tobulų receptų Šventiniam stalui. Deja, naujas tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė vyrų mano, jog moterų pasiruošimas Kalėdoms yra perdėtas ir nereikalingas.

Negana to, trečdalis vyrų teigia galintys geriau susidoroti su Kalėdų vargais už savo antrąsias puses (jei, žinoma,  jiems kas leistų).

Tyrimas buvo atliktas Didžiojoje Britanijoje, kur net penktadalis moterų nepatikėtų nė menkiausio Kalėdinio darbelio savo išrinktiesiems. Jos yra įsitikinusios, kad vyrai neturi Kalėdinių subtilybių supratimo.

85% procentai moterų tikino, kad vyrai ne tik nesupranta, kiek laiko užima Kalėdinis pasiruošimas, bet ir neįvertina streso, kurį patiria moterys. 42% moterys teigė, kad Kalėdinių pietų paruošimas yra daugiausia streso sukeliantis metų įvykis. Dvi iš penkių respondenčių nepasitiki savo įgūdžiais rengiant šventinius šeimos pietus.

Tyrimą užsakęs viešbutis "Travelodge" teigia, kad paaiškėjo, jog savaitę prieš Kalėdas moterys miega mažiausiai per visą žiemos laikotarpį.

Tyrimą komentavę vyrai atšauna, kad pati šventė, pasiruošimas ir maisto gaminimas yra labai sureikšminami pačių moterų, todėl jos neturėtų ieškoti kaltų.

Mieli vyrai, jei ir Jūsų moteris sukasi kaip bitutė ir po Kalėdų norėtumėte jai atsidėkotiuž puikią šventę, siūlome palepinti ją erotiniu atpalaiduojančiu masažu su puikiomis masažo priemonėmis.
 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
kaip žiūri-taip ir matai. Kas nusiteikęs prieš, tam šventė tik tuštybių mugė, nes kitaip jis to nesugeba suvokt ar pajaust.
man visos sios sventes tokia tustybes muge visi sypsosi per prievarta kaip i koki statoila uzsukus 4ryto tas dirbtinas gerumas ir visa kita o va antrai pusei tai patinka
Naujas komentaras