Vyrų pasirinkimas – moteris iš viršaus

 
Psichologai teigia, kad priešingos lyties atstovus jaudina ir traukia dėmesį teisingas galvos palenkimas. Šiek tiek nuleistą moters žvilgsnį vyrai priima geriau, nei pakeltą smakrą.

Veido bruožų seksualumas jau yra gerai išstudijuotas, tačiau tiek vyrų, tiek ir moterų požiūris gali keistis, priklausomai nuo pozos, kaip jie mato priešingos lyties atstovą.

Atliekant tyrimus su trimačiais kompiuteriniais vyrų ir moterų modeliais, pasirodė, kad stipriosios lyties atstovai ne ypač domisi partnerėmis, kurios žiūri į juos iš aukšto, su pakeltu smakru. Vyrus labiausiai jaudina liūdnokos akys arba žvilgsnis iš viršaus, bet tik tuo atveju, kai moteris yra viršuje. Tarkim, jei jis sėdi, o pašnekovė stovi – tokiu atveju ji atrodys vyrui patrauklesnė. Tai patvirtina ir neseniai Suaugusiems.lt atlikta apklausa „Kokios sekso pozos Jūsų mėgstamiausios?“ , kur daugiau nei puse vyrų (apie 55 proc.) pasisakė apie sekso pozą, kai moteris yra viršuje. Tuo pat metu, tyrimo dalyvės tvirtino, kad išdidus vyro žvilgsnis garantuoja lytinę potenciją, ir joms labai patinka toks vyriškas žvilgsnis.

Ankstesniuose tyrimuose taip pat buvo nustatyta, kad vyrų patrauklumas priklauso nuo jo veido formos. O tai patvirtina ir paleontologai, kurie teigia, kad seksualumas yra paslėptas griežtose veido formose. Užtenka pamatuoti atstumą tarp antakių ir viršutinės lūpos, jį padalinti iš veido pločio. Kuo mažesnis skaičius gaunasi, tuo vyriškesnis atrodo veidas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras