Ženkliai sumažėjo vyrų mintys apie seksą

 
8 komentarai
Anksčiau sklaidė mitas, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes, tačiau naujo tyrimo rezultatuose skelbiama, kad vidutinis vyras apie seksą pagalvoja maždaug 13 kartų per dieną.

Prie tokių išvadų buvo prieita apklausus 3000 žmonių.

Rezultatuose taip pat lyginama, kad vidutinė moteris apie seksą pagalvoja vos penkis kartus per dieną.

Vis dėlto, nors vyrai apie seksą galvoja bent tuziną kartų per dieną, iš tikrųjų mylisi vos dukart per savaitę, kitaip sakant, 104 kartus per metus.

„Seniai žinoma, kad vyrai dažnai galvoja apie seksą, tačiau duomenys, kaip dažnai jie tuo užsiima – stulbinantys“, - pasakojo tyrimą atlikusios kompanijos atstovas. „Rodos, vyrukai mieliau mylisi mintyse nei realiai“.

Kaip ten bebūtų, trys ketvirtadaliai apklaustųjų savo seksualiniu gyvenimu sakė esantys patenkinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Pritariu Rokui
nuotraukoje- tai į vyrą nelabai panašus.. greičiau berniukas, vaikėzas su snargliu panosėje.. :) į tokį pažiūrėjus apie seksą niekada nepagalvočiau..
per daug galvoja negerai,per mazai-irgi...
daugiau sintetikos rykit, tuoj su sintetiniais linksmakociais visi vaikscios :)
Sakai moteris maziau apie sexa galvoja? Matosi kad sutikai tik kazkokius ledo gabalus, arba tavosioms sutiktoms po 18 metu (galbut ir tau ne ka daugiau)
Kitas variantas, kad nieko gero lovoje pasiulyti negali, tai su tavimi nei viena ir negalvoja :)

O siaip normali moteris +/- 28 metuku, nori daug daugiau nei vyras, apie 17-21 metuku vyrukus nesneku
Iseis diablo 3 mintys apie seksa isvis dings :D
galvoju apie seksa kaskart kai tik pamatau simpatiska vyra (bet dazniausiai tik kelias sekundes tokios mintys uzima)galvojimas apie seksa su savo draugu uzima daug daugiau laiko:D
"„Rodos, vyrukai mieliau mylisi mintyse nei realiai“"

Ir taip šneka vyras? Gal jam ir patinka mintyse. Man bent jau patinka su moterim, ir apie seksą galvoju dažnai. Bėda ta, kad moterim sekso norisi kur kas mažiau negu vyram. Tai ir lieka, mintys, arba kiti vyrai (neduokdie).
Naujas komentaras