Žmonai - puodai, meilužei – intymūs žaisliukai?

10488048-comment-prendre-son-pied-sur-une-table.jpg
 
Ne paslaptis, kad Lietuvoje įsisiūbavus Valentino dienos tradicijoms, žmonės stengiasi kuo įmantriau nustebinti savo antrąsias puses bei laukia staigmenų iš jų. Artėjant šiai progai pažinčių ir erotinių prekių svetainė Suaugusiems.lt atliko apklausą, kurioje dalyvavo daugiau nei 2600 susituokusių žmonių. Apklausos tikslas buvo išsiaiškinti, ne tik kokias dovanas žmonės dovanoja savo partneriams, bet ir kiek iš jų turi meilužius ir ką dovanoja jiems.

Labiausiai nustebino tai, kad net penktadalis visų apklaustųjų jau turi arba aktyviai ieško meilužių. Lengviausia meilužius susirasti didžiuosiuose miestuose, sunkiau - miesteliuose ir kaimuose, mat bijoma, jog išdavystė greitai bus atskleista. Miestelių ir kaimų gyventojai pageidautų rasti meilužius ne toliau nei 50 km nuo jų gyvenamosios vietovės. Vyrai nurodė meilužių labiau ieškantys internetu, moterys – tikisi juos sutikti klubuose, baruose ar kitose pasilinksminimo vietose. Suaugusiems.lt atstovė pasidalino įžvalgomis, kad pažinčių portaluose meilužių ieškančios moterys yra gerokai apdairesnės, jos neskuba viešinti savo nuotraukų, nesikeičia telefono numeriais, nesako savo gyvenamosios vietos, kol neįsitikina, kad vyras ją tikrai domina ir jis nėra iš pažįstamų rato, tuo tarpu vyrai gerokai atviresni ir nesibaimina atvirai atskleisti savo ketinimų bei kontaktinių duomenų.

Paklausti, kas verti geresnių dovanų – sutuoktiniai ar meilužiai, beveik 90% visų atsakiusiųjų teigė, kad geresnes dovanas reikia pirkti sutuoktiniams, tačiau jie pirmenybę teikia praktiškiems, buityje naudojamiems daiktams arba pramogoms, o meilužius stengtųsi nustebinti intymiomis prekėmis ir apatiniu trikotažu. Taip pat patvirtino, kad be galo daug žmonių nori, kad jų pirkiniai būtų nusiųsti kaip slaptos dovanos nuo slaptų gerbėjų, tačiau artėjus Valentino dienai parduotuvėse itin pagausėja ir susituokusių porų, kurios nori išbandyti erotines prekes ir susigrąžinti jaudulį.

Po erotinių romanų gausos pastebimas ir ženkliai išaugęs moterų susidomėjimas šio tipo prekėmis, dažnai jos tampa erotinių prekių pirkimo iniciatorėmis šeimoje, tačiau pačios drovisi užsukti į erotinių prekių parduotuves, todėl perka internetu arba atsiunčia savo vyrą su preciziškai sudarytu prekių ir dominančių klausimų sąrašu. Populiariausios prekės, žinoma, yra įvairūs vibratoriai tiek poroms, tiek moterims, apatinis trikotažas, kamuoliukai. Knygos ypač padarė teigiamą įtaką įvairių botagėlių, antrankių ir kitų vergovės priemonių paklausai. Ankščiau šios prekės būdavo ne tokios populiarios, dabar – nuolat tenka pildyti jų asortimentą ieškant vis įmantresnių prekių įvairiems skoniams.

Apklausoje dalyvavę respondentai teigė, kad erotines prekes galima sėkmingai naudoti tiek su sutuoktiniais, tiek su meilužiais. Dažnai ateinančios poros juokauja, kad geriau jie išbandys viską, kad paįvairintų seksualinį gyvenimą šeimoje negu ieškos nuotykių už jos ribų, mat neištikimybės antrai pusei niekada neatleistų 63% procentai apklaustųjų. Įdomi detalė ta, kad tarp žmonių turinčių meilužius neištikimybės neatleistų net 37%.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras