10 erotiškiausių dovanų idėjų Kalėdoms

konkursui(1).jpg
 
Kalėdos, tai svajonių išsipildymo metas. Per šias gražiausias metų šventes, mes norime nudžiuginti ir nustebinti pačius mylimiausius žmones. Todėl siekiame, kad dovana būtų ypatinga ir tikrai nudžiugintų mylimą asmenį. Erotiška staigmena, tai puikus būdas pakurstyti meilę, aistrą ir į savo intymų gyvenimą atnešti kažką naujo ir neatrasto.

Norėdami padėti Jums surasti pačią tinkamiausią dovaną mylimajai ar mylimajam, paruošėme Jums Top 10 seksualiausių dovanų. Iš šio sąrašo tikrai surasite kažką, kuo jūsų antroji pusė liks tiesiog pakerėta.

Poezija. Tai puiki dovana tiek jai, tiek jam. Išrinktas ir išsakytas posmas iš visos širdies tikrai pasieks mylimojo ar mylimosios širdį. Tad jeigu jūsų antroji pusė dievina poeziją ir yra jautri prasmingiems žodžiams, šia dovana tikrai nustebinsite. Stenkitės išrinkti žodžius tokius, kurie perteiktų jūsų jausmus ar apibūdintų jūsų divą ar karalaitį. Bus dar įdomiau ir intymiau jei į šiuos posmus įtrauksite erotikos elementų.
 

Masažo aliejus. Masažas neatsiejama sekso  ir erotikos pasaulio dalis. Šventinis masažo aliejus taps puikiu pretekstu atsipalaiduoti ir patirti neįprastų ir jaudinančių potyrių. Palepinkite erotišku masažu savo partnerę ar partnerį. Ar gali būti malonesnė dovana už švelnius, aromatingus ir terapiją primenančius prisilietimus?


 

Netikėtumo elementas. Yra žmonių, kurie nemėgsta gauti  dovanų vokelyje ar ne itin vertina dovanų čekius bei kuponus. Tad dovanos steigėjui iškyla gana keblus klausimas, ką gi padovanoti mylimam žmogui, kad dovana būtų naudinga, išvaizdi ir netikėta. Jeigu dovanos ieškote savo moteriai ir trokštate padaryti jai staigmeną, padovanokite jei lūpų dažus – vibratorių ar ekskursiją po erotinių prekių parduotuve dviems. Sekskursija maloniai nustebins ir leis patirti daug įdomių įspūdžių abiems partneriams, o svarbiausia - geidžiamą dovaną nesunkiai galėsite įsigyti patys ir prireikus gausite profesionalią konsultaciją visiškai nemokamai.

Masažo aliejaus žvakės. Kokios Kalėdos be jaukios žvakių šviesos. Masažinės žvakės ne tik leis mėgautis romantiška atmosfera, bet ir suteiks galimybę pasinerti į nuostabių kvapų terapiją bei atpalaiduos ir pamaitins kūną natūralių žolelių ir vaistažolių ekstraktais. Naudokite šių žvakių aliejų kartu su partneriu ir patirkite jausmingus, gilius ir šiltus prisilietimus. Citrinos ir eukalipto ekstraktas atpalaiduos įsitempusį kūną ir nuteiks erotiškiems meilės žaidimams tiek jus, tiek jūsų partnerį.
Moteriškas apatinis trikotažas.  Daugelį vyrų užveda seksualus apatinis trikotažas, o ir pačios moterys jaučiasi kur kas seksualesnės ir temperamentingesnės vilkėdamos tokius drabužius.  Todėl tikrai nesuklysite įteikę tokią dovaną savo mylimajai. Jeigu žinote, kad jūsų mylimoji labiau vertina praktiškumą, tada geriau rinkitės ne teminį, o praktišką, tačiau seksualų apatinį trikotažą. O jeigu jūsų moteris dievina eksperimentus lovoje, neprašausite padovanoję provokuojančius ir drąsius naktinukus ar apatinį trikotažą. Van Gogo šedevras ant kūno. Nupieškite jausmingą portretą ant jo ar jos kūno. Malonūs kūno prisilietimai šepetėliu ne tik leis patirti intriguojančių potyrių, tačiau juos kuo puikiausiai galėsite ir pamatyti. Ar ne nuostabu, kada ant savo mylimojo ar mylimosios kūno, be žodžių, galėsite perteikti tai, kas slypi jūsų širdyje ir giliausiuose sielos kertelėse? O tikrą ekstazę patirsite, kada baltą vanilinį, juodą šokoladą ar šampaninius kūno dažus galėsite nulaižyti tiesiai nuo jos ar jo kūno. Pabūkite tikrais menininkais  ir pasimėgaukite naujais potyriais!Erotinis pabėgimas. Galvojate, kad jau seniai nebuvote ištrūkę kartu su savo antrąja puse ten, kur niekas negalėtų jums sutrukdyti. Paruoškite neįtikėtiną staigmeną viešbučio numeryje arba sodyboje. Nepamirškite gėlių, šampano ir romantiškos atmosferos. Tokia staigmena neišblės iš atminties labai ilgai. 

Meilės kauliukai. Žaidimai, vienas puikiausių būdų fantazijai išlaisvinti. Magiški meilės kauliukai padės jums pasinerti į intriguojančius meilės žaidimus. Ši dovanėlė (ar priedas prie jos) ypač rekomenduojama tiems, kurie nedrįsta išbandyti naujų sekso pozų ar kuklinasi kalbėti apie tai. O gal tiesiog norėtumėte, kad mylėjimosi vietą Jums išduotų aistros kauliukai?

Laisvė fantazijoms.  Ar kada pagalvojote, kad dovana gali tapti puiki priemonė kelyje į neatrastą nuotykį?  Galbūt tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė tyliai svajojo apie fetišo žaidimus ir  visada troško pasimylėti užrištomis akimis. Jeigu jūs su partneriu jau gan ilgą laiką esate kartu, nepabijokite padovanoti BDMS rinkinuko, švelnių antrankių ar erotiškos plunksnelės.  Labai tikėtina, jog tokia Kalėdinė dovana atneš naujų atradimų į jūsų miegamąjį ne tik šventiniam laikotarpiui. Kvepalai, kvepalai. Dovanoti kvepalus visada populiaru ir madinga, kadangi juos mėgsta visi ir jie visada  turi praktinę vertę. Pabūkite dar žaismingesni ir padovanokite feromoninius kvepalus. Moterims skirti feromoniniai kvepalai privers jį geisti jūsų dar labiau, o vyriški kvepalai sujaudins ir įaudrins moterį. Džiugi žinia ta, kad jei nežinote kokį kvapą pasirinkti, galite rinktis bekvapius kvepalus.  Jie skirti tiems, kurie siekia netikėtos aistros efekto, ir jie tikrai veikia!


 

Dovanos ir įvairios staigmenos neretai priverčia gerokai pasukti galvą, kol galiausiai plačiai atveriame piniginę ir nuperkate prabangią ir net  labai brangią dovaną. Tačiau ne dovanos kainoje slypi Kalėdų stebuklas. Tinkamai parinkta dovana  mylimajam ir mylimajai gali būti maloni staigmena ne tik dovanos gavėjui, bet ir pačiam dovanotojui!
 

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras