10 idėjų, kaip praleisti laiką namuose

couples-reading-together.jpg
 
2 komentarai
Orai ne visada džiugina. Kartais tenka pasilikti namuose dėl lietaus ar tuščios piniginės. Tačiau ir namuose galima smagiai praleisti laiką ir neišleidžiant pinigų. Pateiksime 10 idėjų, kaip smagiai praleisti laiką su antrąja puse, neišeinant iš namų:

1. Pasižiūrėkite filmą

Nebūtina eiti į kino teatrą, kad galėtumėte kartu pasižiūrėti filmą. Pasidarykite lengvų užkandžių, įsipilkite į taures vyno, ir mėgaukitės kino seansu. Niekam ne paslaptis, kuo gali baigtis filmo žiūrėjimas kartu...

2. Pažaiskite stalo žaidimus

Tai – skirta tikrai ne vien vaikams. Pamatysite, kaip greitai galite įsijausti į žaidimą.

3. Stebėkite žvaigždes

Jei gyvenate nuosavame name, kieme pasidarykite „stovyklavietę“: pasistatykite palapinę ir jaukiai joje įsikurkite. Galite užsikurti laužą. Turbūt nieko nėra romantiškiau kaip stovyklauti kartu ir stebėti žvaigždes.

4. Ruoškite vakarienę kartu

Išsirinkite patiekalą, kurio dar nesate bandę, ir pasigaminkite jį kartu – taip išvengsite ginčų, kad kažkuris ką nors daro ne taip, kaip reikėtų.

5. Žaiskite kompiuterinius žaidimus kartu

Pamatysite, kaip gali būti smagu varžytis tarpusavyje! Susitarkite, kad tas, kuris laimi, gauna pėdų masažą ar kažką daugiau.

6. Tiesiog kalbėkitės

Kartais poras labiausiai suartina tiesiog atviras pokalbis. Kalbėkitės apie savo planus, kartu pasvajokite apie ateitį.

7. Čiupkite savo mėgstamiausią knygą

Pabandykite skaityti kartu. Knygą skaitykite pakaitomis ir garsiai, pamatysite, kad net paprasčiausias knygos skaitymas drauge gali būti labai smagus!

8. Atnaujinkite namus kartu

Galbūt jau seniai neprisiruošiate perdažyti virtuvės? Darykite tai kartu! Pagalvokite ir apie mažas interjero detales – pasikabinkite įrėmintų nuotraukų, atnaujinkite virtuvines kėdes ar šviestuvą.

9. Suplanuokite atostogas

Kas gali būti maloniau už atostogų laukimą ir planavimą? Nors iki atostogų liko nemažai laiko, tačiau jau galite pradėti jas planuotis: išsirinkite, kur norėtumėte nukeliauti, pasiieškokite pigių lėktuvo bilietų. Pamatysite, kaip gali būti smagu planuoti atostogas drauge.

10. Dalinkitės prisiminimais

Jūs tikrai turite daug smagių prisiminimų, linksmų bei romantiškų akimirkų, praleistų drauge. Pasidalinkite prisiminimais, peržiūrėkite bendras nuotraukas, galite nusipirkti naują albumą ir drauge susiklijuoti gražiausias bendras nuotraukas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
geros idejos
GERIAUSIA SU MYLIMAJA
Naujas komentaras