10 vulgarių minusų su kuriais susiduria didžiakrūtės

moteris-krutys-69251790(1).jpg
 
1 komentaras
Kokius sunkumus patiria didžiakrūtės manekenės? Gražuolė ir didelių krūtų savininkė Lindsey Pelas portalui mensby.com pasakojo su kokiomis problemomis jai tenka susidurti. Didelės krūtys - merginai yra didelis privalumas, tačiau tai turi ir 10 mažų bei vulgarių minusų.


Modelis Pelas Lindsey turi istorijos bakalauro laipsnį ir įspūdingo dydžio krūtinę. Modelis yra 161 cm ūgio ir sveria 48 kilogramus bei nešioja 32 DDD dydžio liemenėlę. Neapsirikite, merginos krūtys yra visiškai natūralios.

Gražuolė pasakoja, jog dievina savo krūtinę ir puikiai jaučiasi miegodama tik su šortukais. Taip pat Lindsey įvardino ir didelės krūtinės minusus, su kuriais jai  tenka susidurti kiekvieną dieną....

1. Nepadorus pasilenkimas

Turint dideles krūtis yra gana sunku pasilenkti. Sunku pasilenkti, kada prireikia užsirišti batus ar pakelti nukritusį daiktą, neprilaikius savo krūtų rankomis. 


2. Didelės krūtys verčia žmones manyti apie laisvą merginos  elgesį

Didelės krūrys dažniausiai nuteikia vyrus mąstyti apie laisvą merginos elgesį. Madingi drabužiai, kuriuos nešioja daugelis moterų, ant didžiakrūtės merginos kūno atrodo lyg ant prostitutės. Būtent tokia visuomenės nuomonė labiausiai erzina modelį.

3. Didelės krūtys nesuteikia galimybės greit nusimesti drabužius

Didelės krūtys trukdo greitai užsisegti ar atsisegti viršutinius drabužius. Tam gali prireikti daugiau laiko, nei tą darytų moteris, turinti mažesnę krūtinę.


4. Baksnojimas pirštais sporto salėje

Lindsey Pelas pasakoja, kad nemalonių situacijų tenka patirti sportuojant sporto klube. Modelis teigia, kad susilaukia daugybės dėmesio iš vyrų sportuojant, o kai kurie iš jų nesigėdyja viešai rodyti pirštais į jos apvalumus.

5. Didelės krūtys netelpa į liemenėlę

Pasirinkti tinkamą apatinį trikotažą gali būti labai sunku. Nėra lengva išsirinkti patogią didesnio dydžio liemenėlę.


6. Didelė krūtinė - karšta

Įprastai moterys naudoja dezodorantą nuo prakaito pažastims, tačiau turint didelę krūtinę, priemones nuo prakaito reikia naudoti ir tarp krūtų.

7. Didelės krūtys visada pasėja dvejonę

Dažnai tiek vyrai, tiek moterys sudvejoja krūtinės natūralumu ir netiki, kad moteris gali būti tiesiog apdovanota gamtos.


8. Papuošalai

Didelės krūtys - tikra puošmena. Tačiau dėvėti kaklo papuošalus su ilga grandinėle ir pakabuku vargiai įmanoma, nes juvelyriniai dirbinukai dažnai įstringa tarp krūtų.

9. Didelis biustas ir trupiniai

Merginos su maža krūtine gali valgyti ką tik nori, tačiau turint didelius apvalumus, maisto likučių ir trupinukų dažniausiai prikrenta ten, o tai sukelia diskomfortą.


10. Saugos diržai

Kitas dalykas, kuris sukelia diskomforto jausmą, tai saugos diržai vairuojant. Deja šio dalyka negalima išvengti, nes kelių eismo taisyklių laikytis privaloma dėl savo pačios saugumo. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Trūkumų galima surasti kiekvienam, bet kiekvienas turime ir privalumų. :)
Naujas komentaras