14 populiariausių merginų triukų socialiniuose tinkluose

 
5 komentarai
Šešeri metai, šimtai milijonų vartotojų, milijardai teorinių dolerių ir Marko Zuckerbergo virtualus monstras toliau tvirtai laikosi patraukliausio socialinio tinklalapio pozicijoje.

O dailiosios lyties atstovėms ši platforma visų pirma suteikia galimybę skelbti savo fotografijas, kad kiekvienas save gerbiantis vyriškis, kurio gyslomis teka bent kiek įkaitęs kraujas, o jam priklausantis kompiuteris turi sąsają su internetu, galėtų varvinti seilę žvelgdami į savo draugių ir draugių draugių nuotraukas „Facebooke“. Praleidę visą amžinybę spoksodami į seksualumu pulsuojančias mažulių fotografijas, mes sudarėme sąrašą, kokių gudrybių griebiasi merginos, norėdamos socialiniame tinkle atrodyti karščiau.

14. Grupinė nuotrauka, kurioje merginos pozuoja atkišusios kelius

„Facebook“ tikriausiai turi ne vieną serverį, kuriame saugomi kalnai nuotraukų, kaip du vandens lašai panašių į šią fotografiją. Jei būrelis merginų pozuoja tokiai nuotraukai, jos beveik visada išsitempia kaip stygos, pečius atmeta atgal, šiek tiek sulenkia vieną kelį ir pasuka koją. Tokio tipo nuotrauka sulaukia tuo daugiau „like“, kuo daugiau nuogo kūno merginos joje demonstruoja.

13. Grupinė raumeningų rankų nuotrauka

Tokį pozavimo būdą dažniausiai mėgsta tos merginos, kurios kultivuoja rankinį ar irklavimą, ir gali pasigirti ypač tvirtais bicepsais. Optinei iliuzijai sukurti pakanka trijų žingsnių: pirma, merginos šiek tiek pasisuka šonu. Antra, savo ranką jos padeda ant klubo ir galiausiai bicepso apimtis užmaskuoja šypsena nuo ausies iki ausies.

12. Mergina, pasilenkusi į priekį

Pupytės tiesiog spirga iš malonumo, kai pozuoja profiliu palinkusios į priekį, uždėjusios rankas ant kelių ir išrietusios savo užpakaliuką.

11. Dėmesio centre – krūtys

Skirtingai nei prieš tai aprašytose nuotraukose, čia visų akys krypsta į krūtis. Tokia fotografija akcentuoja pūpsančius iškilimus, o ne veidą, ir pasiekia maksimalų efektą, kai mergina laiko krūtis suspaustas.

10. Dviejų draugių apsikabinimas

Taip pozuoja merginos, kurios nori pabrėžti savo neva šiltus jausmus viena kitai.

9. Bučkis į žanduką

Na, o tokios fotografijos jausmus perkelia į kitą lygmenį. Taip pat atkreipk dėmesį, kur viena iš draugių laiko savo ranką. Ne veltui šis motyvas vyrauja daugumoje skandalingų „Facebook“ nuotraukų.

8. Sekso poza su kita mergina

Kad ir kokia nekalta tokioje nuotraukoje gali pasirodyti „šuniuko“ pozicija, ji dar per vieną žingsnį priartėja prie atviro lesbietiško sekso demonstravimo.

7. Autoportretas vonios kambaryje, žvelgiant į veidrodį

Nėra abejonių, jei kas nors sudarytų pačių narciziškiausių fotografijų sąrašą, tokio tipo nuotraukos puikuotųsi jo viršūnėje. Bet baisiausia yra tai, kad labai dažnai mergina, kuri taip fotografuoja save, net nėra patraukli. Tokia nuotrauka, kai mergina pasiryžta pozuoti atsistojus prieš veidrodį vonioje, parodo ne ką kita, o tik desperatišką dėmesio troškulį. Kam gali šauti į galvą rengti fotosesijas toje patalpoje, kuri skirta tuštinimuisi, skutimuisi ir prausimuisi?

6. Krepšys, po kuriuo kažkas slepiasi

Situacijai, kai mergina fotografijoje „netyčia“ prisidengusi gigantišku krepšiu, galimi tik du paaiškinimai. Arba šiuo aksesuaru ji slepia kalorijų perviršį, virtusį „gelbėjimosi ratu“, arba yra nėščia.

5. Portretinė nuotrauka

Kaip nyku... Gal gyvenime tokia mergina ir yra vakarėlių liūtė, bet tokia nuotrauka likusiam pasauliui ji bando pranešti, kad yra nuobodi, beveidė ir pilka pelė.

4. Gražuolės ir pabaisos triukas

Kai kurios merginos ryžtasi ekstremaliems žygdarbiams ir savo profilyje tikslingai skelbia tas fotografijas, kuriose jos užfiksuotas šalia prasčiau atrodančių egzempliorių.

3. „Aš niekada nesišypsau“

Šis bandymas užkariauti gerbėjų širdis yra beveik toks pats nuvalkiotas, kaip ir pozavimas portretinei nuotraukai. Rimtai. Na, kam tas maivymasis?

2. Nespalvoti vaizdai

Iššoko spuogas? Kankina inkštirai? Labai dažnai odos problemas merginos sprendžia pasitelkdamos patį paprasčiausią makiažo metodą – nespalvotus kadrus.

1. Kadre – užpakaliukas

Šiuo atveju galioja taisyklė, jei jau turi kuo pasididžiuoti, tai girkis ir nė kiek nesikuklink. Klasikinė poza, kai merginos stovi atsisukusios nugara ir gudriai šypsosi per petį, auditoriją priverčia žiūrėti tik į jų minkštąją dalį, tačiau, nelaimei, tik labai nedaug merginų gali pasigirti tikrai dailiu riestu užpakaliuku.

 
Komentarai (5)
fotografavimosi manual'as :) merginoms, jei realiai neturi kuom sudominti
Budinga durnom demesio istroskusiom panom. Siaip slykstu skaityt buvo ;/
Straipsnis visikai bevertis. Tai vieno ar keliu zmoniu sumanytas poziuris ir meginimas ji paskleisti.
Nespalvotos nuotraukos - makiazo metodas, bandymas uzmaskuoti... Kokia nesamone, paskaitys zmones toki straipsny, ir ziures i kitas nuotraukas su tokiu vertinimu... Kur jus motivacijos randat tokiems straipsniams ...
Straipsnis neatitinka realybės, labai perdėtai apibūdintos situacijos...
straipsnis visiškai nenaudingas ir neįdomus :)
Naujas komentaras