7 Feng shui patarimai meilei

 
1 komentaras
Geresnis seksualinis gyvenimas, gilesni prisilietimai, daugiau kartu praleidžiamo laiko – visa tai gali būti jūsų! Pasinaudokite šiais Feng shui ekspertų patarimais, pagerinančiais kiekvieną seksualinio gyvenimo aspektą ir stebėkite, kaip jūsų romantiškos svajonės tampa tikrove.

Norite pritraukti tinkamą partnerį – čiupkite raudoną rašiklį.

Pagal Feng shui, kuo ryžtingesnis ir suprantamesnis esate formuluodamas tai, ko gyvenime trokštate, tuo legviau visata jums atneš tai, ko nori širdis. Raudonu rašalu ant balto popieriaus surašykite visas savybes, kurias jūsų idealus partneris turėtų turėti. Protingas patyręs keliautojas? O gal mielas namisėda, mėgstantis vakarus leisti jaukiai drybsant prieš televizoriaus ekraną? Kai sąrašas bus baigtas, jį bei dviejų bijūnų paveikslėlį idėkite į nedidelę sidabrinę dėžutę, kurią 49-ioms dienoms palikite dešiniajame viršutiniame miegamojo kampe. Jūsų romantinis gyvenimas pražys ir augs greičiau nei galėtumėte ištarti „Aš tai darau“!

Norite susilaukti kūdikio – pasikvieskite jį į savo miegamąjį.

Sukurkite erdvę savo kūdikiui sutvarkydami bei išvalydami lovos apačią, palovį. Rytų kultūroje tikima, jog kūdikio siela bandydama jus pagauti sukasi ratu apie lovą, tad kol bandote pastoti daugiau nevalykite ir nesiurbliuokite vietos po ja, kad netrukdytumėte tos mažos, besisukiojančios sielos. Ir pamirškite apie gandrus - pagal Feng shui sėkmės nešėjai yra drambliai. Padėkite porą dramblių iš betkurios jūsų kambario durų pusės – jie padės jūsų norams ateiti pro tas pačias duris. Galiausiai, padėkite kokį vaikišką daiktą (vaikų paveikslėlį ar prikimštą gyvūną) kambario viduryje dešinėje pusėje. Tai padės jums pritraukti energiją, skatinančią apvaisinimą ir gimimą. Paklausę šių patarimų, be abejonės būsite pasiruošę sulaukti mažylio bet kada (greičiausiai po 9 mėnesių!).

Norite patobulinti bendravimą – atraskite krištolo skaidrumą.

Vyrai atvyko iš Marso, o moterys – iš Veneros. Nenuostabu, jog kartais mūsų nuomonės nesutampa. Feng shui teigia, jog darni draugystė sėkmingai gyvuoja tik kaip krištolo skaidrumo bendravimo tarp partnerių padarinys. Pripilkite nedidelį dubenį nevirtų ryžių, masės viršų padenkite jūros druska. Tikima, jog šie du ingridientai yra patys geriausi neigiamos energijos sugėrėjai. Iš produktų suformuokite trikampį ir su dubeniu padėkite po lova. Ten jį laikykite nuo 9 iki 49 dienų. Tai pažadins teigiamą santykių energiją, taiką bei atvirą bendravimą.

Norite pagerinti seksualinį gyvenimą –sukurkite garuojantį karštį.

Norite kaitros, tiesa? Aistros sužadinimui miegamajame naudokite raudoną – spalvą, siejamą su ugnimi. Raudonos užuolaidos gali nuvyti šalin seną sustingusią energiją, kuri riboja jūsų seksualinį gyvenimą. Raudonas lovos užklotas – greitas katalizatorius geram kaitinančiam seksui. Tuomet pabandykite šiuo seksualiu Feng shui gydymu užkerėti kelias gundančias, kaitinančias naktis: į dubenį garuojančio vandens įlašinkite du lašelius ylang-ylang esencijos aliejaus , tuomet įtrinkite lašelį ar du į savo kaklą ar užvarvinkite aliejaus ant pagalvės. Tai garantuos, jog tą naktį garuojančio vandens dubuo bus ne vienintelė priežastis, dėl ko užrasos miegamojo veidrodžiai!

Norite pataisyti pašlijusius santykius – skirkite laiko atspindžiams.

Tai gali padėti grąžinti į jūsų draugystę taiką ir meilę. Susiraskite nuotrauką, kur esate vienas ir šypsotės. Užklijuokite ją ant stačiakampio nedidelio veidrodėlio galinės pusės, tuomet užklijuokite partnerio nuotrauką ant tokio pačio veidrodžio. Paimkite dar du veidrodėlius ir sudėkite juos galinėmis pusėmis, kad atspindį turinčios dalys liktų išorėje. Tuomet  veidrodžius su savo nuotraukomis suglauskite taip, kad jūsų bei partnerio atvaizdai liestųsi bei įdėkite tarp kitų dviejų. Tikima, jog viduryje esantys veidrodėliai yra tarpininkai, leidžiantys jums matyti abi puses. Raudonu kaspinu 99 kartus apvyniokite veidrodžius ir padėkite juos lovoje tarp čiužinio ir lovos tarpo ties savo širdies linija. Po 7 dienų parašykite ar paskambinkite tam, su kuriuo norite susivienyti. Ramybė garantuota -  būsite maloniai nustebintas, kaip šiltai ir maloniai jus sutiks!

Norite užgydyti sudaužytą širdį – sekite savo uosle.

Tikima, jog apelsinų ekstrakto aliejus yra puikus antidepresantas ir efektyvus vaistas nuo nerimo bei baimės. Aliejus naudojamas atnešti taikai ir ramybei,  kai siekiate harmonijos ir ramumo. Skamba tarsi aromaterapiauto užsakyti žodžiai!Įlašinkite 10 lašų apelsinų ekstrakto aliejaus į purškiantį buteliuką su vandeniu bei kas rytą papurkškite erdvę, kurioje būnate. Taip kasdien pradėsite dieną su doze vitamino „Žiūrėkite, jaučiuosi geriau!“. Senovės filosofai garbino apelsinų žievelės galią pašalinti emocines problemas. Devynių apelsinų žieveles sumaišykite su dviem puodukais Epsom druskos ir visa tai supilkite į vonią. Pagulėkite joje 20 minučių ir pajusite, kaip sugrįžta entuziazmas, optimizmas ir viltis!

Jeigu norite skirti vienas kitam daugiau laiko – tegul lempos nušviečia kelią.

Tikriausiai visi esame girdėję frazę „laikas skriete skrieja, kai mums smagu“, bet taip pat gerai žinome, jog laikas bėga net tada, kai jaučiamės priešingai. Nors tai ir skamba šabloniškai, tačiau iš tiesų padeda susiderinti visus planus taip, kad būtų išlaikoma svarbi bendravimo tėkmė. Feng shui sako, jeigu patiriate sunkumų skirdami vienas kitam laiko, pabandykite šį gydymą: iš abiejų lovos pusių padėkite po lempą. Abu partneriai 27 naktis iš eilės lempas turi išjungti vienu metu - tai įžiebs santykiuose harmoniją, pažadins vienybės jausmą. Jei manote, kad neįmanoma tiek dienų susiderinti ėjimo miegoti laiką, bent pabandykite sakyti „Labos nakties“ tuo pačiu metu. Tai primins jums, jog draugystė turi būti ugdoma ir puoselėjama kiekvieną dieną.

Parengta pagal FastFengshui.com

 
Komentarai (1)
Reikės nusipirkt visų priemonių ir viską išbandyt :D
Naujas komentaras