Apie ką moterys meluoja draugėms?

how-to-spot-a-liar-featured.jpg
 
4 komentarai
Dažniausiai nieko nestebina, kad moterys tarpusavyje dalinasi viskuo, kas po saule. Tačiau buvo atskleisti penki itin asmeniški dalykai, kurių savo draugėms jos pasakoti nenori. Jos meluoja tuomet, kai nori pasilikti asmeninę nuomonę sau ir kai bijo pavydo.

Pirmasis dalykas, apie kurį meluojama draugėms yra tas, kad moterys nenori atskleisti, kiek ilgai jos priverčia savo naują vaikiną laukti. Jos nenori, kad jų draugės žinotų, kad vos sutikus naują vyrą draugė iš karto puolė su juo į lovą. Geriau šias smulkmenas pasilaikyti sau ir vaidinti nepasiekimą duodant suprasti, jog naujasis mylimasis jos laukė ilgai ir nuobodžiai. 

Antrasis sąraše yra uždarbis. Moterims nėra būdinga girtis savo pajamomis, be to, bijoma moteriško pavydo ir apkalbų. Kita priežastis yra nenoras skolinti pinigų draugėms, tad jei jos nežinos, kiek uždirbi, greičiausiai nebus nepatogu atsisakyti paskolinti kelis šimtus eurų.

Kitas dažniausiai pasitaikantis melas yra dėl draugių išvaizdos. Moterys ir merginos dažniausiai nenori liūdinti savo "mergaičių", tad nutyli savo mintis apie nepasisekusią šukuoseną ar netinkamai parinktą suknelę.

Ketvirtasis dalykas, dėl kurio moterys griebiasi melo, yra vyro dovanos joms. Jos nuslepia bet kokias pigias dovanas, kurias joms nupirko vyras, paminėdamos tik tas, kuriomis galima nors kiek pasipuikuoti.

Ir paskutinis melas yra dėl buvusiųjų vaikinų. Jei netyčia jos vėl sugalvoja susidėti su savo ex - jokiu būdu apie tai neturi sužinoti draugės, nes kaip tik joms ir buvo pasakojama, koks šlykštynė buvo mylimasis. Todėl draugės nieko nežinos, kol neatrodys, kad tai vėl tapo rimta.

Suaugusiems.lt

Moterims: Ką nutylite nuo draugių?
 
Komentarai (4)
Jei moterys protingos ir turi humoro jausmą, jų bendravime jokių smulkmeniški taisyklių nera
Apsurdas...
Nepasisekė gi tau su tokia drauge :D O gal visai ir nieko, visada pagal ją gražiai atrodysi, aišku jei ji nusimano apie grožį :D
nežinau, nežinau, mano geriausia draugė neslepia nė vieno iš šių dalykų, net to, jei baisiai atrodau tą dieną :D
Naujas komentaras