Ar masažas su laiminga pabaiga geras pasirinkimas bernvakariui?

stag.jpg
 
21 amžiaus vestuvės dažniausiai neapsieina be poros svarbių atributų, t.y. mergvakario bei bernvakario. Būtent surengdami tokio pobūdžio vakarėlius jaunieji nori atsisveikinti su savo nerūpestingomis jaunystės dienomis. Paprastai tokiuose vakarėliuose dalyvauja 8 – 12 asmenų, kurių tikslas – smagiai bei įsimintai praleisti laiką. Tokio pobūdžio vakarėlių tradicija atėjo iš užsienio šalių, tačiau netruko prigyti pas mus. Belieka tik pastebėti, jog viskas, kas yra susijęs su šiais vakarėliais (apranga, pramogomis, dekoracijomis bei kitais sprendimais), taip pat atėjo iš užsienio šalių. Na, o mes šį kartą atkreipsime dėmesį į pačius ryškiausius akcentus, perimtus iš užsienio šalių ir pasvarstysime , ar jiems tikrai turėtų atsirasti vieta lietuviškame bernvakaryje.

Pilvo šokiai

Bernvakaris bei striptizas – daugeliui atrodo vienas nuo kito neatsiejami dalykai, tačiau, reikia pabrėžti, jog šis šokis, kaip pramoga bernvakaryje, yra pasirenkamas jau daugelį metų, todėl natūralu, jog tai jau spėjo pabosti. Taigi, natūralu, jog tie, kurie organizuoja bernvakarį ir nori ko nors originalaus, dažnai yra priversti gerai pagalvoti, kuo paįvairinti šį vakarą, tačiau tuo pat metu yra keliamas ir kitas kriterijus – pramoga turi būti įdomi. Abu šiuos lūkesčius kuo puikiausiai pateisina pilvo šokiai – puikiai bernvakariui tinkanti, tačiau nenuobodi pramoga.

Neeiliniai gėrimai

Turbūt būtų labai sunku rasti tokį bernvakarį, kurio metu nebūtų vartojami jokie alkoholiniai gėrimai. Savaime suprantama, kokie gėrimai bus pasirenkami, pačių organizuojančių asmenų reikalas, tačiau reikia pastebėti, jog įprasti, eiliniai gėrimai, kurie yra vartojami įprastą vakarą ar savaitgalį, tikrai netiks šiai progai, kuri pasitaiko vos kartą gyvenime. Taigi, ką daryti tokiu atveju? Pasirūpinti neeiliniais, išskirtiniais gėrimais. Tokiai progai kuo puikiausiai tiks prabangūs stiprieji gėrimai arba egzotiški šio vakaro tematiką akcentuojantys kokteiliai.

Masažas su laiminga pabaiga

Masažas su laiminga pabaiga gali tapti tikra tokio vakaro vinimi, tačiau belieka tik pridurti, jog vargu, ar atsirastų tokia nuotaka, kuri susižinojusi apie tokias bernvakario pramogas, liktų patenkinta... Tokiu atveju yra galimi vos keli variantai: pasistengti, jog jaunosios nepasiektų tokia informacija arba tokią pramogą tiesiog pakeisti kita...

Įdomūs personažai

Įdomūs personažai – kaip tik tai, ko reikia tokiam vakarėliui. Merginos vienam vakarui dažniausiai įsikūnija į gydytojas, seseles, stiuardeses, advokates, vienuoles. Na, o kas tinka vyriškai tokio pobūdžio vakarėlio versijai? Personažų spektras čia taip pat labai platus – galima įsikūnyti į statybininkus, pilotus, gydytojus, policininkus ar netgi džigitus. Savaime suprantama, vakaro metu vykdomos užduotys taip pat turėtų būti bent šiek tiek susijusios su esamais personažais.

Vieta

Kur bus švenčiamas bernvakaris? Reikia pastebėti, jog dažniausiai yra neapsiribojama viena ar dviem vietomis, dažniausiai jų aplankoma kur kas daugiau, tad būtina iš anksto sudaryti bent šiokį tokį sąrašą. Na, o vietų, kur galima lankytis bernvakario metu yra labai daug: traukiniai, lėktuvai, barai, naktiniai bei striptizo klubai, limuzinai, užmiesčio sodybos, boulingo klubai... Vietų, kurias galima pritaikyti tokiam vakarėliui yra tiek daug, tad sukurti originalų vakaro scenarijų tikrai nebus sunku.

Kaip matyti, yra daug akcentų, apie kuriuos reikia pagalvoti ruošiant tokį vakarėlį. Dažniausiai bernvakaris būna švenčiamas tik kartą gyvenime, todėl pasistengti tikrai verta. Kita vertus, reikia pastebėti, jog, kad ir kaip būtų stengiamasi, bernvakariai savo įdomumu bei organizuotumu retai pralenkia arba bent jau prilygsta mergvakariams. Na, o kodėl taip yra – suprasti visai nesunku. Tiesiog dailiosios lyties atstovės pasižymi kur kas geresniais organizaciniais sugebėjimais, nevengia paieškoti įdomių bei originalių idėjų, maža to, tokio vakarėlio organizavimui yra linkusios skirti daugiau laiko. Taigi, nieko keista, jog galutinis viso to rezultatas yra smagesnis, įsimintinesnis bei organizuotesnis vakarėlis nei bernvakaris. Kita vertus, pernelyg nusiminti neturėtų ir stipriosios lyties atstovai – šiandien jau yra nemažai įmonių, kurios teikia bernvakarių organizavimo paslaugas. Taigi, viskas, ką reikia padaryti, tai išsisakyti savo norus, ir pamiršus visus organizacinius reikalus, mėgautis puikiu, įsimintinu vakaru. Beje, negalima nepaminėti ir dar vieno dalyko – toks pasirinkimas turi didelį pranašumą: nusprendę kreiptis į bernvakarius organizuojančią įmonę, sutaupysite labai daug laiko, o taip pat išvengsite idėjų paieškos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras