Ar verta veltis į vienos nakties nuotykius?

couple_sex_naked(1).jpeg
 
Seksas be jausmų. Kai kuriems žmonėms tai yra netoleruotina, kai kam tai atsitinka netyčia, o kiti tai vertina kaip būdą atsikratyti seksualinėmis frustracijomis ar net nuotykių paiešką. Kaip visada ir visur yra dvi medalio pusės, kurios vienos nakties nuotykiams prideda daugybę pliusų bei prilipdo daugybę minusų ir neigiamų etikečių.

Kaip geriau pažinti save ir tinkamai atsakyti į klausimą: „Ar man verta veltis į vienos nakties nuotykius?“


Moterų ir vyrų požiūriai – skirtingi


Didžioji dalis vyrų į vienos nakties nuotykius žvelgia gana pozityviai. Seksą be įsipareigojimų stipriosios lyties atstovai bene vienareikšmiškai vertina kaip puikų būdą ne tik kaupti patirtį, bet ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Stipraus emocinio ryšio ar jausmų nebuvimas problemos mylėtis nesukuria. Su moterimis yra šiek tiek kitaip. Jos po neįpareigojančio sekso neretai jaučiasi išnaudotos, kartais užplūsta neigiamos emocijos, tokios kaip savigrauža ar gailestis. Tiesa ta, jog bene visoms moterims daug svarbiau yra emocinis ryšys sekso metu, todėl šios lyties atstovių požiūris į vienos nakties nuotykius gali būti kitoks. 


Statistika


Moterys, daug rečiau nei vyrai vienos nakties nuotykių metu pajaučia orgazmą. Taip yra dėl jau minėto emocinio ryšio nebuvimo, kuris moterims sukuria saugumo jausmą, labai svarbų atsipalaidavimui bei orgazmui. Daugiau nei pusė vienos nakties nuotykių prasideda bare, antroje vietoje yra naktiniai klubai, o trečioje – pažinčių portalai ir programėlės. Per tris ketvirtadalius vyrų teigė, jog mėgavosi seksu vienos nakties nuotykių metu, o taip pat atsakiusių moterų tėra vienas trečdalis. Visgi, yra ir tikimybė, kad tokie žaidimai peraugs ir į rimtus santykius. Apie vienas ketvirtadalis tokiu būdu „suėjusių“ žmonių tęsia bendravimą ir pasimyli dar bent vieną ar keletą kartų. Apie 15 procentų net užmezga romantiškus santykius.


Ko tikėtis ir kaip elgtis protingai


Vyrams tokios pramogos yra daug mažiau pavojingos nei moterims. Naktiniuose klubuose ir baruose, kur tokio tipo nuotykių ieško daugiausiai žmonių, galite sutikti ir tikrų grobuonių. Būkite atidžios, venkite daug alkoholio pažinties pradžioje, nesėskite į girto asmens vairuojamą automobilį ir turėkite planą „B“. Tai gali būti draugė(-s), kolegos ar net tėvai, kurie pasiimtų iš nepageidaujamos vietos. Be abejo, esate laisva moteris ir galite elgtis kaip tik norite. Nors dauguma vyrų tikrai yra šilti žmonės bei nori abipusio malonumo, tačiau buvimas atsargesnei dar niekam nepakenkė.


Vyrams reiktų saugotis lytiniu būdu plintančių ligų ir vagysčių. Kai kurios moterys bus itin lipšnios, elgsis meiliai, o įsiprašiusios „pas jus“, įmes tabletę į gėrimą ir kaip mat apšvarins. Ligomis užsikrėsti gali abiejų lyčių atstovai, todėl būtinai dėvėkite apsaugą, jei partnerės nepažįstate. Moterys irgi turėtų reikalauti, jog partneris dėvėtų prezervatyvą.


Galų gale nesitikėkite sulaukti tikrosios meilės vienos nakties nuotykių metu. Aišku, taip įvykti gali, bet tam šansų nėra daug. Dauguma žmonių ieško vienos nakties nuotykių kaip būdo patenkinti kūniškas reikmes, o apie jausmus galvoti nori vėliau arba išvis negalvoja. Toleruokite vieni kitus ir svarbiausia, mėgaukitės akimirkos teikiamais malonumais. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras