Atostogų romanai: už ar prieš?

kurortinis.jpg
 
6 komentarai
Vasara – metas, kada karščiu alsuoja ne tik oras, bet ir aistros. Kartu, tai pats tinkamiausias laikas lengvabūdiškai meilei bei įsiplieskiantiems atostogų romanams. Tačiau tokia patirtis labiau sveikintina ar veikiau smerktina?

Milda: „Manau, kad tai yra labai geras būdas atsipalaiduoti bei smagiai praleisti laiką, paflirtuoti, taip pat užmegzti naujų pažinčių, kurios galbūt išsirutuliotų į rimtus santykius. Tačiau nesu už atostogų romanus, jeigu namuose laukia mylimas žmogus“.

Kęstutis: „Esu prieš atostogų romanus, nes man tai asocijuojasi su paleistuvyste. Subrendęs žmogus negali elgtis taip lengvabūdiškai. Tai tik parodo jo nerimtumą, nepatikimumą. Tikiu, kad tokias aferas pripažįstantys asmenys galėtų būti neištikimi ir savo rimtoms antrosioms pusėms“.

Solveiga: „Kiekvieną kartą išvykusi atostogauti būtent to ir ieškau. Tokie romanai man suteikia daug energijos, padeda atsipalaiduoti, be to, įgyju naujos patirties. Galiu pasakyti, kad šių linksmybių ieškoti toli nereikia: ir lietuviškajame pajūryje galima tam tikra prasme turiningai praleisti laiką“.

Mikas: „Neturiu nieko prieš atostogų romanus, tačiau pats jų neužmezginėju. Visada noriu atskirti poilsį ir seksualinius nuotykius“.

Aušra: „Niekada gyvenime nesileisčiau į atostogų romaną. Esu labai konservatyvi seksualinių santykių atžvilgiu ir man labai nepriimtinas trumpalaikis intymumas. Manau, kad seksas apskritai gali vykti tik tarp vienas kitą mylinčių žmonių, o ne vienkartinei aistrai pasidavusių lengvabūdžių“.

Petras: „Atostogų romanai – labai smagi ir įdomi patirtis. Nors tokių nesu turėjęs daug, tačiau visus juos prisimenu su šypsena. Galiu pasakyti, jog labiausiai intriguoja neįpareigojantis seksas su užsienietėmis ar net kitos rasės moterimis“.

Vilius: „Nors per visą gyvenimą turėjau tik vieną atostogų romaną, tačiau visada liksiu dėkingas susiklosčiusioms aplinkybės. Būtent tokiu būdu suradau savo gyvenimo meilę“.

Aldona: „Nors pati niekada neieškau atostogų romanų, tačiau jeigu taip netikėtai nutinka, jiems neprieštarauju. Esu jauna, noriu mėgautis gyvenimu ir jokia sąžinės graužatis manęs nekankina. Be to, tai mano apsisprendimas ir kitiems apie tai žinoti jokiais būdais nereikia. Pasipasakoju tik geriausiai savo draugei“.

Vita: „Mane visada žavi atostogų romanų mintis, tačiau pati asmeniškai su tuo dar niekada nesusidūriau. Dėl to greičiausiai kaltas mano kuklumas, be to, bendraudama su vyrais ne itin pasitikiu savimi. Tikiuosi, kad vieną dieną kokiame nors šiltų kraštų kurorte sutiksiu žavų jaunikaitį ir praleisiu su juo kelias aistringas bemieges naktis“.

Donatas: „Esu sekso vergas ir žinau, kad atostogos – tai metas, kada lengviausia kasnakt į savo lovą pasiguldyti vis kitą moterį. Dažniausiai tokiam poilsiui renkuosi Turkijos kurortus, nes juose atostogauja labai daug dailiosios lyties atstovių iš įvairiausių pasaulio šalių“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
uz, turejau toki romana ir mielai pakartociau
Pries jei namie laukia mylimasis :)
Aš už tokius romanus. Kaip Aušra minėjo: "seksas apskritai gali vykti tik tarp vienas kitą mylinčių žmonių, o ne vienkartinei aistrai pasidavusių lengvabūdžių". Iš tikrųjų čia nesamonė, ne Caro Ruriko laikais gyvename. Juk, tarkim, jei ir neieškai romanu, bet vistiek, seksas būna maximum po 15 pasimatymų, jei jau esi moteris, nebe mergaite, bet juk dar nebūna tos meilės po tokio trumpo laiko, ir vistiek atsiduodi aistrai... tai va, o už tokius romanus as už, nors pati turiu antrą pusę ir neinu į kairę, bet jei (tfu tfu tfu) išsiskirtume, norėčiau "palakstyt", tai ir megzčiau trumpalaikius romaniūkščius :)
liju, aš jaučiu ;)
VAIDA, kaip tu gali zinoti is anksto, ar tai issivystis i rimtus santykius? vistiek pirma bus "vienkartinis nuotykis":)) UZ!
prieš, jei tai laikina, už, jei tai išsivysto į rimtesnius santykius.
Naujas komentaras