Atsiųsk sekso istoriją - gauk dovanų!

 
Jūsų asmeninis gyvenimas primena vieną didelį ir nesibaigiantį meilės nuotykį, kuriuo norite pasidalinti su kitais? O gal nepriekaištingai esate įvaldę plunksną ir stulbinančius pasakojimus galite sukurti tiesiog savaime arba galite pasigirti lakia fantazija, kūrybiniu polėkiu, kurį norite, tačiau nežinote kaip galėtumėte realizuoti?

Klausiate kokie pasakojimai mus domina? Tai sekso nuotykiai, pirmo karto istorijos, seksualinės fantazijos. Kiekvieną mėnesį net trys geriausi sekso istorijų autoriai bus apdovanoti prekes.suaugusiems.lt įsteigtais prizais. Todėl nieko nelaukite ir PARAŠYKITE SEKSO ISTORIJĄ jau šiandien!

Norite pasisemti idėjų ar tiesiog atsipūsti ir laisvalaikiu paskaityti erotinių pasakojimų? Keletas geriausių ir įdomiausių laukia Jūsų.

 

Sekso istorija: "Pokalbis dėl darbo"

Penktadienio vakaras. Širdy savaitgalis, o galva dirba. Turi dirbti. Privalo, bet... Kaip beveik kiekvienas jaunas žmogus nemėgstu užsisėdėti vienoje vietoje, ir mano apsisprendimą, jog laikas keisti pabodusią darbo vietą, neįtikėtinai greitai vainikavo sėkmė. Aišku, pažintys čia man gerokai pagelbėjo, tačiau ir pareigos kaip tik man. Sąžiningai suskaičiavusi paskutines darbo laiko minutes, dar „pasipudravau nosytę,“ ir nuskubėjau į pokalbį dėl naujo darbo. Buvau maloniai nustebinta, kad atsižvelgiant į mano situaciją, buvo parinktas man patogus laikas, todėl jaučiausi itin reikalinga.

Rodos, kad visi skubėjo namo, o aš atkakliai yriausi priešinga kryptimi. Skubėjau lėtai, bet jaudulys kaitino kraują, ir pati nejutau, kaip prasegiau dar porą marškinių sagučių. Vestibiulyje mačiau tik apsaugos darbuotoją, bet jis nesivargino pasiteirauti, kokie mano tikslai, ir tik burbtelėjo šabloniškai mandagų „labas vakaras“. Nukaukšėjau akmeninėmis grindimis į liftą ir, kai jau pradėjau mėgautis jo per kūną siunčiamu jausmu, atsidarė durys. Vos už kelių metrų stovėjo dailus vyriškis, pravėręs stiklines duris, su man reikalinga iškaba. Tikras ofiso perlas: nepriekaištinga šukuosena, stilingi akiniai, „trijų dienų“ barzda, juodi marškiniai apglėbę vyriškus pečius ir sukimšti į madingai prigludusias kelnes, diržas, batai... Stengiausi visaip kaip nuslėpti nuostabą, bet man reikėjo paaiškinimo.

„Labas vakaras... Aš... Jūs... Naaa...“ – akimirką paskendau jo šiltai rudose akyse, o jis kuo puikiausiai nuskaitė mano mintis ir, su draugiška šypsena, paaiškino, kad šįvakar jis vienintelis galėjo likti ir pasikalbėti su manimi. Dar taktiškai pajuokavo, kad toks jau tas vienišų darboholikų gyvenimas. Koketiškai nusijuokiau, ir nusekiau paskui jį į  kabinetą.

Toliau viskas vyko pagal įprastą scenarijų: jis uždavė klausimus, o aš atsakinėjau. Stebino tik jo gera nuotaika, geras humoras ir subtilūs komplimentai. Pokalbis klostėsi itin sklandžiai ir neturėjau kada galvoti apie jo kompetenciją, bet kėdėje jis sūpavosi kaip tikras bosas. Ilgainiui ir pati pajutau, kad daug juokiuosi, ir netgi flirtuoju. Jis paprašė, kad žvilgtelėčiau į dokumentą jo kompiuterio ekrane, ir pasikvietė arčiau.

Aš pakilau nuo kėdės priešais jo stalą ir ėjau artyn, lyg podiumu – pastebėjau, kad jis neatitraukia nuo manęs akių, ir žinodama, kad tikrai patraukliai atrodau su savo prigludusiu juodu sijonu aukštu liemeniu ir baltais, beveik peršviečiamais marškinukais, tik dar labiau pasitempiau. Priėjusi pasilenkiau prie stalo ir neabejojau, kad jis dabar spokso į mano riestą užpakaliuką. Pažvelgiau jam į akis, o jis kilstelėjęs antakį lengvai paplekšnojo sau per šlaunį, be žodžių kviesdamas mane prisėsti jam ant kelių.

Nežinau kodėl, bet negalėjau atsispirti toms degančioms akims ir, mintyse spjaudama į profesionalumą, prisėdau, bet ranka įsirėmiau į stalą, nenorėdama užkrauti jam viso savo svorio, ir įsistebeilijau į tekstą, ieškodama klaidų. Pajutau jo ranką ant nugaros, tada atsargiai slystant žemyn ir stabtelint ties klubu. Slystant šlaunimi, vėl kylant iki liemens... Bijojau net krustelėti, kai karštis užplūdo kūną. Jau kitą akimirką jis traukė žemyn mano sijono užtrauktuką ir, abiem rankom sugriebęs šonus, prisitraukė arčiau. Jo rankos lengvai slystelėjo po mano palaidine ir jam, per liemenėlę, suspaudus mano krūtis delnuose jaučiau ties kaklu jo karštą alsavimą. Tirpau iš malonumo.

Kelio atgal nebuvo, buvau tokia įsielektrinusi, jog ir pati norėjau, kad tai šitaip nesibaigtų. Lyg pritardama jo iniciatyvai, lengvai pavizginau klubus, ir jis patenkintas sumykė. Po akimirkos stumtelėjo mane link stalo ir prispaudęs prie jo nusmaukė sijoną žemyn. Tvirtomis rankomis paglostęs mano apnuogintą užpakaliuką, patraukė siaurą kelnaičių juostelę ir aplaižęs įbruko pirštą į mano įkaitusią putytę. Nujaučiau, kas bus toliau, todėl įspraudžiau ranką sau tarp kojų ir ėmiau stimuliuoti klitorį. Vėl išgirdau tą jo patenkintą mykimą.

Jis ištraukė pirštą ir, lygiai taip aplaižęs, vėl bruko vidun, tik jau du. Nesusilaikiusi myktelėjau ir aš. Pabandęs ieškoti mano G taško, kelis kart jį užkliudęs ir pajutęs, kad drėkstu, jis nusprendė negaišti laiko ir vėl palikta tuščia išgirdau, kaip jis atsisega kelnes. Netrukus šilta, putli galvutė, jau baksnojo ties mano Rojaus vartais. Aš dar nesijaučiau pasirengusi tokiai invazijai ir darbavausi pirštukais dar greičiau, kad tik neskaudėtų.

Na, jis negalėjo perskaityti mano minčių, o aš nieko nesakiau, todėl netrukus jo gruboką įsiskverbimą palydėjo mano nuostabos pilnas, gana garsus, kažkiek skausmingas aiktelėjimas. Nežinau, kas sukosi jo galvoje, bet jam akivaizdžiai patiko tokia mano reakcija. Taip visiškai priartėjęs prie manęs jis palinko arčiau ir atsegęs liemenėlę vėl gniaužė švelniuose delnuose mano putlias krūtis. Aš pamažu atsipalaidavau. Jis pradėjo žaisti speneliais ir, sulaukęs mano pasitenkinimo dejonių, pradėjo lėtai judėti pirmyn-atgal. Prisijungiau su savo pirštukais, tikėdamasi, kad taip viskas baigsis greičiau ir maloniau.

Jis pamažu greitino tempą, vis masažuodamas mano krūtis ir sustangrėjusius spenelius. Jaučiau, kaip atitinkamai greitėja jo kvėpavimas, ir kaip vilnija nuo mano peties, kur kartais prisiliečia jo barzda, iki ten, kur nenuilstamai ratus suka mano pirštukai. Neabejoju, kad ir jis jautė, kai vis stipriau gniaužia jo varpą mano raumenys, kaip kūno skysčiai palengvina stimuliaciją ir kaip susiderinęs ritmas mus abu varo iš proto. Visgi jis šiek tiek pirmavo šitoje ne olimpinėje rungtyje...

Dar tvirčiau suspaudęs mano krūtis jis ėmė judėti greičiau, ir aš nebepajėgiau atsakyti į jo įsiskverbimus. Net pirštukus buvo sunku išlaikyti vietoje, todėl tiesiog suspaudžiau klitorį ir laisvąja ranka tvirčiau įsikabinau stalo. Jis šėlo... Rodėsi, kad tiesiog tvinkčioja mano viduje, kai nerdavo visu ilgiu gilyn, prieš tai ištraukęs viską, išskyrus galvutę. Visai ne tyliai ir nekukliai perspėjo jis mane apie artėjančią pabaigą, bet vis tiek likau nustebinta.

Jis ištraukė iš manęs savo varpą ir, tvirtai sugriebęs už peties, paklupdė mane ant žemės, prieš mano akis laikydamas suspaudęs delne savo sekso įrankio pagrindą. Dabar jau be jokių įžanginių perspėjimų jis sugriebė mane už sprando ir grubiai įbruko mano pačios sultimis padengtą organą tarp mano , iš nuostabos, pravirų lūpų. Kol lėtai judėjo pirmyn-atgal, aš nepatingėjau pažaisti su juo liežuviu, bet jam to buvo per daug ir netrukus, dar stipriau sugriebęs mane už sprando, įbruko savo įnagį taip giliai, kad beveik pradėjau springti. Vos man pasistengus atsipalaiduoti, vienas po kito pasipylė spermos pliūpsniai ir įnirtingai bandžiau kvėpuoti per nosį, jausdama, kaip jo primityvūs atodūsiai verčia tvinksėti mano putytės raumenis. Jis taip ir laikė mane, kol nurijau jo šiltą sėklą ir po dar kelių lėtų pirmyn-atgal mano burnoje, pagaliau mane paleido.

„Tualetas – koridoriaus gale. Susitvarkyk ir grįžk – aptarsim smulkmenas ir paruošim sutartį.“ – ištarė jis gaudydamas kvapą. Nežinojau, ar virpančios kojos mane išlaikys.

Daugiau sekso istorijų bei erotinių pasakojimų rasite čia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras