Bohemiškas gyvenimas "Laiptais žemyn ir už jų ribų"

650.jpg
 
Fotografai Tomas Betterton ir Jenny Gage ne tik dirba, bet ir gyvena kartu savo bohemiško stiliaus bute Brukline. Jų santykius labiau nei bet kas vienija darbas. Jis sako, kad jis nemyli, tačiau tas jausmas yra kur kas subtilesnis, tačiau labai natūralus. Porelė nuotraukų galerijoje "Laiptais žemyn ir už jų" perteikia švarų, lengvą ir emocijų kupiną kasdienį gyvenimą.

Jenny Gage ir Tomas Betterton savo unikaliu stiliumi gerai žinomi ir Holivudo pasaulyje. Jų foto aparatų objektyvus gerai pažįsta tokios garsenybės kaip Kate Winslet ir Uma Turman. Visai neseniai žurnale "Damiani"  buvo publikuotas naujas šių fotografų projektas - "Laiptais žemyn ir už jų".

Fotosesijoje dalyvavo trys profesionalės aktorės.Siekiant sukurti intymesnę atmosferą fotografai sesiją surengė savo namuose Brukline.Nuogumas natūraliai papildo odą šviesiais atspalviais ir visa tai perteikia natūralų grožį, bet ne vulgarumą.
 

Fotografai su kiekvienu modeliu dirba atskirai. Kiekviena nuotrauka turi perteikti savitą ir išskirtinį charakterį.
 Šioje fotografijoje perteikiamas moteriškas grožis ir atsipalaidavimas.Žaidimas su formomis ir šviesos kontrastais. Fotografams šią idėją suvienyti padėjo gėlės, sofa, knygos ir žinoma, saulės šviesa.

Fotografai nuostabiai įvaldę šviesos ir atspalvių techniką. Krentantys šviesos atspindžiai ant mėlynų pagalvių perteikia melancholišką nuotaiką. Betterton ir Gage rengdami šią foto sesiją turėjo asmeninių tikslų. Fotografai norėjo parodyti, kad juos sieja ne tik darbas, bet ir gyvenimas kartu. Tipiškas bohemiškas gyvenimas . Židinys, modernus paveikslas ir cigaretė rankoje. 

 Džiaugsmas, pramogos  ir šokas. Fotografų poroje šios emocijos ateina pirmos. Fotografai sau sėkmę pelnė ir žurnale "Vogue". Jie puikiai perteikia šio žurnalo dvasią. Šilta pereinanti šviesa ir sodrūs tonai bei žinoma, išlaikyta emocija.  Jenny ir Tomas papildo vienas kitą. Tomas kupinas kurybinių idėjų, O Jen puikiai žino kaip galima parodyti ir parduoti naujus projektus.

Fotografai moka žaisti ne tik su apšvietimu, tačiau nuostabiai atskleidžia ir šešelio, šviesos bei tamsos efektą. Tai suteikia gilesnę prasmę, kas slypi už laiptų... 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras