Burleskos šokio pradžiamokslis

Heatwave-2347x1302-1180x655.jpg
 
1 komentaras
Vyrai myli akimis – frazė, visoms moterims girdėta jau ne vieną kartą. Todėl kiekviena iš jų stengiasi būti patraukti ir geidžiama savo antrajai pusei ir stengiasi išmokti pačių įvairiausių viliojimo gudrybių. Itin populiarus burleskos šokio stilius, akimirksniu sužavėsiantis ir pakerėsiantis kiekvieną stipriosios lyties atstovą.

Jungtinėse Amerikos Valstijose, Niujorke įsikūrusioje burleskos šokių mokykloje kiekviena moteris išmoks šio šokio pagrindų ir, nė neabejojame, savo pasirodymu nuginkluos mylimąjį. Juk šis šokis iš kitų išsiskiria tuo, jog yra sudarytas iš glamonių ir striptizo elementų, kurie persipynę tarpusavyje. Moteris šiam pasirodymui pasipuošia seksualiais, tačiau ne vulgariais drabužėliais, apatiniais iki galo neatskleisdama visų savo ketinimų vyrui. Net jei nuvykti į svajonių žemyną – Ameriką ir pasisemti viliojimo šokio patirties iš pačių geriausių specialistų nėra galimybės, keletą pagrindinių judesių ir jų atlikimo technikos paslapčių galite išmokti savarankiškai. Taigi, burleskos šokio pradžiamokslis tik Jums!

1. Nori mane liesti? Svarbiausia įsidėmėti vieną dalyką – jokiu būdu neskubėkite ir neleiskite mylimąjam į darbą pasitelkti rankas ir pradėti iškart Jus glamonėti. Juk eksponatai muziejuje rankomis neliečiami, šokio metu tegu galioja tos pačios taisyklės. Tegu jis išlieka kantrus, ir atlieka tik stebėtojo vaidmenį, viskam savas laikas. Šokėjai taip pat galioja tam tikros taisyklės – šokio pradžioje, galite liesti savo rankas, pečius ir kaklą, garantuojame, jok tokie judesiai tik dar labiau įkaitins antrosios pusės aistras iki pačios aukščiausios temperatūros.

2. Ko nereikėtų vilkėti. Apranga, vilkima šokio metu – vienas svarbiausių aspektų, todėl tam ruoštis taip pat reikėtų ne mažiau atsakingai. Šokant ant scenos, žinoma, svarbiausia blizganti, dėmesį atkreipianti apranga, tačiau rengiant individualų pasirodymą namuose vertėtų rinktis jausmingus, seksualius, gundančius drabužėlius. Tokius, kurie pabrėžtų Jūsų figūros privalumus ir paslėptų trūkumus.

3. Kūno kvapas. Taip pat ne ką mažiau svarbesnis faktorius, žinoma, švara ir higiena šokio metu labai svarbi, tačiau persistengti nereikėtų. Todėl patariama nepadauginti kvepalų, net jei be jų negalite ištverti nė dienos. Šiuo atveju saikas tikrai pravers. Tokiu atveju galite išbandyti feromoninius kvepalus, kurie neskleidžia tokio aitraus kvapo kaip įprastiniai, tačiau patraukia priešingos lyties atstovų dėmesį ir turi geismą žadinančių savybių.

4. Akių kontaktas. Kai kurios šio šokio entuziastės teigia, jog už viską svarbiau – žvilgsnis, akių kontaktas šokio metu. Norite būti padėties šeimininke? Viliokite mylimąjį, meskite žvilgsnį į jo akis, tada gundančiai nužvelkite savo krūtinę ir galiausiai po viso to stebėkite jo reakciją. Kitaip tariant - gundykite žvilgsniu, kūno judesiais. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:)
Naujas komentaras