Cameron Diaz netiki monogamija

 
1 komentaras
Cameron Diaz netiki, jog įmanoma visą gyvenimą „lova dalintis“ su vienu žmogumi.

37-erių metų amžiaus aktorė, neseniai romantiškai draugavusi su beisbolo žaidėju Alex Rodriguez tiki, jog monogamija – pasenusi idėja ir akivaizdu, jog viso gyvenimu su vienu partneriu nepraleisi.

Ji sako: „Draugystė gali tęstis du, penkis ar net dvidešimt metų. Bet netikiu, jog įmanoma su tuo pačiu žmogumi praleisti visą gyvenimą. Nors, galbūt yra keletas žmonių... Tačiau tai tikrai ne man.“

Cameron teigimu, juntamas pernelyg didelis visuomenės spaudimas „būti ištekėjusia/vedusiu“, o juk nieko gėdingo būti vienišu. 

„Jei nesurandi meilės, ji suras tave. Kažkur vis tiek yra žmogus, su kuriuo iš tiesų galėsi pasidalinti jausmais. Visuomenė bando priversti mus patikėti, jog vos sulaukęs pilnametystės esi pasiruošęs meilei, gali susituokti ir visą gyvenimą praleisti su tuo pačiu žmogumi. Nesąmonė! Šiuo metu tai neberealu. Kai kurie žmonės antrąsias puses susiranda būdami penkiasdešimties ir žinant šių dienų galimybes jie gali dar tiek pat metų praleisti drauge. Įsivaizduokite miegojimą su tuo pačiu žmogumi 20, 30 ar net 50 metų. Jei sunku įsivaizduoti, geriau neprasidėkite!“ - savo požiūrį išsakė aktorė.

Parengta pagal Shesaid.com , Suaugusiems.lt

Ar tikite, kad didžiąją dalį gyvenimo galima praleisti su tuo pačiu žmogumi?
 
Komentarai (1)
Aišku, kad egzistuoja, tik į žmogų požiūris pasikeičia. Kai žmonės susituokia jie sukuria sau ir partneriui saugumo iliuziją ir kuria bendrus pamatus. Jei ilgą laiką nieko nepradėjote kurti kartu - santykiai subyrės. Dažnai girdžiu, kad vestuvės pirma turi įvykti galvoje, o ne dokumentuose, bet nevisai sutinku su šia nuomone. Dažniausiai moterys bijo "investuoti" save į tai, kur nėra aiškumo... ir gaunasi užburtas ratas, vienas negali viso savęs atiduot santykiams, kitam atrodo, kad jis jai tik laikina stotelė ar pan. Žodžiu, norėjau pasakyt, kad monogamija galima, tik partneriai turi sutarti, kokio lygio jos įteisinimo jiems pakanka.
Naujas komentaras