Daliname dovanas suaugusiems.lt PAŽINČIŲ nariams!

 
8 komentarai
Daliname dovanas!

Ieškai su kuo galėtum įgyvendinti beprotiškiausias erotines fantazijas? Junkis prie suaugusiems.lt pažinčių bendruomenės. Daugybė drąsių, žavių ir seksualių narių ieško to paties...Tik šį mėnesį 20 aktyvių mūsų narių gaus dovanas iš prekes.suaugusiems.lt tiesiog už tai, kad bendraujate!

Moterims dovanosime populiariausius vibratorius “Ledinis geismas, “Klasika”, „Mėlynoji palaima“. Vyrai gaus sezono hitą- Vardinius prezervatyvus.

Junkis ir bendrauk!

Prizų laimėtojus skelbsime liepos pradžioje. Loterijoje dalyvauja visi aktyvūs nariai, anketoje patalpinę viešas arba privačias nuotraukas bei per mėnesį prie svetainės prisijungę ne mažiau 5 kartus ir išsiuntę ne mažiau 20 žinučių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Galetu adminai kokiu konkurseliu cia paorganizuot ir leisti daugiau pasireiksti:)) idomiu zmoniu cia esama gi:)
na,ir as noriu tokiu dovaneliu... kadangi vyro nera,tai vis butu smagesni vakarai :) ...
Dovana dovanai neligi,bet sveikata visada brangy jie dovanoja tai ko nenupirksi
Na nieko cia juokingo nematau, prekiu pasirinkimas vyrams cia tikrai nemazas, o pasiule tik prezervatyvus. Mielai dovanu gauciau ta pati vibratoriu, kuri tikrai turiu man padovanoti.
Jokio skriaudesio vyrukams cia nematau:) O ka jau cia vyrams tokio pasiulyt galima butu super imtymaus:) juk zaidziate vistiek kartu...nebent kokia skaiscialupe Dzozefina:))) vienatves jausmui esant, is po pagalves prisipust:))) Nejuokinkit, vyrukai:)
Va va, merginom ir vel malonumai visapusiski, o mums tik... darbo irankiai :P:D
Vyrams didžiausias atpildas - patenkintos moterys :)
Cia kazkaip vyrai lieka nuskriausti, merginom stai kokios dovanos o vyrams tik prezervatyvai
Naujas komentaras