Erotinis žurnalas mylimajam – pirkti ar ne?

 
Tikriausiai apklausus didžiausią būrį merginų ir moterų, atrastume vos vieną kitą, kuri savo mylimajam perka erotinio turinio žurnalą. Juk stebėti, kaip vyras jį varto, godžiai stebėdamas pusnuoges merginas ir negalėdamas atitraukti nuo jų žvilgsnio, tikrai ne pats maloniausias jausmas.

Tačiau užsienyje atliktų tyrimų rezultatai byloja, jog stengtis uždrausti mylimajam mėgautis tokio pobūdžio žurnalais (jei tik yra toks poreikis) tikrai neverta, nes uždraustas vaisius vilioja dar labiau, todėl pykčiais ar draudimais gerų santykių palaikyti tikrai nepavyks. Elkitės protingai, būkite išmintinga moteris ir retkarčiais pati mylimąjį pamaloninkite tokia dovana. Galėsite džiaugtis įspūdingą mylimojo reakcija ir dėkingumo kupinu žvilgsniu.

Juk erotiniuose žurnaluose gausu abiems partneriams naudingos informacijos, praskaidrinsiančios intymų gyvenimą ir į miegamąjį įpūsiančios gaivios aistros vėjų. Moterys, dalyvavusios tyrime teigia, kad erotiniuose žurnaluose gausu intymių patarimų, sekso pozų, kurias vyrai mielai pasidalija su mylimosiomis bei su mielu noru išbando miegamajame.

Klausiate, o kaip dėl nuogų merginų, kurios visu gražumu puikuojasi žurnalo puslapiuose? Žinoma, mylimieji tikrai pasigroži daliomis merginų kūno linijomis,  kai Jūsų nėra šalia. Tačiau tai labai natūralu, juk žvilgtelėti į simpatišką priešingos lyties atstovą nėra nieko gėdingo ar smerktino. Tačiau nepaisant susižavėjimo kupinų žvilgsnių, tik Jūs partneriui esate pati mylimiausia ir geriausia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras