Erotinių pažinčių portalai: ko tikėtis ir ko saugotis?

kaip-nepasiklysti-pazinciu-portaluose-51d06ee348b05.jpg
 
Galbūt prabėgomis esate girdėję apie erotinių pažinčių portalus, kur žmonės užsiregistruoja su tikslu susipažinti bei, dažniausiai, mylėtis su kitais žmonėmis. Registruojasi ir vieniši asmenys, ir atvirus santykius propaguojančios poros. Lietuvoje tokių puslapių nėra daug, tačiau bendruomenės juose gali būti pakankamai plačios, todėl šiame straipsnyje supažindinsime jus su tuo, kas tuose puslapiuose vyksta ir kaip išlikti saugiems bei apturėti daug malonumų!

Nesiregistruokite, jei nesate pasiruošę


Pradėti reiktų nuo objektyvaus nuosprendžio ar esate pasiruošę panirti į aistrų liūną. Jeigu drovėsitės įkelti savo nuotrauką (nebūtinai erotinę), bendrauti su žmonėmis ar eiti į susitikimus – vargu ar verta eikvoti savo laiką. Turėtumėte būti užsivedę ne tik seksui, bet ir naujiems potyriams bei pažintims. Nors kai kam galbūt tai ir patinka, bet tai, jog tiesiog sėdėsite ir žiūrėsite į viską per ekraną – naudos niekam nesuteiks.


Fantazijų išsipildymas


Šiuose portaluose dauguma registruojasi tam, kad išpildytų savo fantazijas. Dažnai čia rasite svingerių bendruomenes ir grupinio sekso mylėtojus, poras besikeičiančias partneriais ir žmones, kurie myli seksą ir nori naujų potyrių. Žmonės čia bus įvairaus amžiaus, tačiau pagal tai kategorizuoti vienas kitą tokioje erdvėje būtų šiek tiek naivoka. Dažnai įprasta manyti, kad jei jaunesnis – tai bus nekultūringas, nuobodus pašnekovas ir nesutaps vertybių bei moralės normos. Na, o jei vyresnis – tai ne toks gražus, nebepajėgus patenkinti ir taip toliau. Nors amžiaus skirtumai aiškūs, bet ne visada viskas aišku iš viršelio. Ir jaunas žmogus gali sudominti savo požiūriu į gyvenimą ir užmegzti pokalbį ar lovoje parodyti tokių triukų, apie kuriuos nieko nesate girdėję. Na, o vyresnis žmogus sužavės savo patirtimi arba kaip tik, spinduliuos tokį jaunatvišką maksimalizmą, apie kurį tik pasvajoti galimą.
Į tokią erdvę reikėtų žengti be jokio susikaustymo ir susivaržymo. Pasiruoškite išbandyti kažką naujo ir patikėkite, užmegsite ne tik naujų pažinčių, bet ir patirsite daug fantastiškų O. Galėsite sudalyvauti grupinio sekso vakarėlyje, galbūt sužaisti žaidimus vaidmenimis ar pasimylėti su vyresne moterimi ar jaunesniu vaikinu. Galimybių daug – išmokite jomis naudotis!


Saugumas


Čia reiktų išskirti vyrų ir moterų saugumą. Abiems lytims galiotų tik sekso su apsauga būtinybė ir privatumo bei veido saugojimas. Niekada nerekomenduojama su nepažįstamu žmogumi mylėtis be prezervatyvo. Vėliau, kai vienas kitam pasidarote artimi, tą išbandyti galima, tačiau iki tol – saugokite save ir partnerį(-ę). Na ir be abejonės nerodykite savo veido publikuojamose erotinėse nuotraukose. Tikrai nenorite, kad apie jas sužinotų bendradarbiai ar giminaičiai. Jas siųskite tiesioginio kontakto metu ir tik, jeigu visiškai pasitikite kitame laido gale esančiu asmeniu. Tiesa, aistrą pakurstyti galite ir iš interneto ištrauktomis nuotraukėlėmis.
Na, o kalbant apie moterų saugumą, reiktų išskirti atidumą ir naivumą. Reikėtų vengti vykimo į nuošalią vietą slaptiems susitikimams. Visada pasidomėkite to nario reputacija ar žvilgtelėkite į nuotraukas, kad vėliau nereiktų nemaloniai nustebti. Na, o naivumas – amžina moterų silpnybė, kurią išnaudoja vyrai. Netikėkite pažadais ir meile iš pirmo žvilgsnio, nes vyrai gali pasakyti labai daug, bet ar visa tai ne tik dėl to, kad su jumis pasimylėtų?


Stipriosios lyties atstovai turėtų saugotis apgavikių ir prostitucijos pėdsakų. Nors mainai seksas už materialią paramą nėra tiesioginė prostitucija, visgi tokie nuotykiai retai kada baigiasi sėkmingai. Moterys taip pat gali ateiti į susitikimą, būti labai lipšnios, o vėliau, parėjus pas jus į namus, apvogti bei pasišalinti be menkiausio pėdsako. Nors vyrams saugotis reikia mažiau, jų pojūčiai yra ne ką mažiau svarbūs.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras