Erotiškiausių ir smalsiausių kalėdinių dovanų idėjos JAM

sexy(1).jpg
 
1 komentaras
Kalėdos ir Naujieji - dovanų ir staigmenų metas! O artėjantys Ugninio Gaidžio metai žada sėkmę smalsuoliams ir tiems, kurie drąsiai ryšis eksperimentams bei naujovėms. Tad erotiška dovana Kalėdų ar Naujųjų metų proga, bene geriausias pasirinkimas. Seksuali staigmena ar dovanėle Jam, suteiks daugiau žaismo ir spalvų ne tik per šventes, bet džiugins Jus ištisus metus.


Antrankiai.  Prirakinkite jį prie savęs. Nors ir sako, jog vyro nereikia laikyti už pavadėlio ir jo gąsdinti savininkiškumu, ilgą laiką būnant kartu, tokia plokštele jam pradeda patikti. Ar gi galima jaustis blogai, kada antroji pusė yra pasiryžusi savo jaunikaitį prirakinti antrankiais, kad šis niekur nepabėgtų ir visada būtų šalia. Su tokia potekste įteikta  dovana leis jam jaustis vieninteliu! Tačiau ne viskas tik dėl gražios idėjos. Antrankiai ar kiti jaudinantys žaisliukai atvers kelią naujovėms ir išlaisvins vieną populiariausių erotinių  fantazijų -  pasimylėti, kada vienas iš partnerių yra suvaržytas.Sekso žaisliukų rinkinys Elegancija


Rinkinukas jo pasididžiavimui. Jeigu jūsų nežavi mintis būti prirakintai, tačiau norėtumėte, kad dovana suteiktų daugiau intrigos miegamajame bei būtų naudinga abiems, padovanokite jam vardinius ar papildomas funkcijas suteikiančius prezervatyvus. Taip pat prie šios dovanos puikiai derės kokybiškas silikoninis žiedas. Prie komplekto nepamirškite pridėti ir lubrikanto. Intensyvesnių pojūčių  mėgėjams rekomenduojama išbandyti šildančius, šaldančius  ar ilgesnę erekciją užtikrinančius kremus bei  lubrikantus. Dovaną galite sutalpinti į didesnį puodelį ir pradėkite Kalėdų rytą ne nuo  kavos, o aistringo meilės akto! Mokslininkai įrodė, kad rytinis seksas gerina kraujo apytaką ir  turi stimuliuojantį poveikį, visai kaip kava.Penio žiedas Kiškutis


Užtaisas didesniam libido. Sužadinti aistrą ir seksualinį apetitą kuo puikiausiai gali padėti tam skirtos geriamos tabletės (afrodiziakai), kurių galima įsigyti be recepto daugelyje erotinių prekių parduotuvių .Tokia dovana tikrai nudžiugins jus ir jūsų antrąją  pusę. Ši staigmenėlė puikiai tiks tiems, kuriems jau ne dvidešimt, tačiau į intymų gevenimą norisi įnešti daugiau naujumo, aistros ir geismo. Parodykite savo mylimajam, kad Jūs trokštate patirti intymių akimirkų ir rūpinatės jo ir savo seksualine sveikata. Geismo piliules  vartotumėte taip, kaip nurodyta instrukcijoje.


Tabletės vyrams Golden XXL
 

Ilgesniam lytiniam aktui. Vidutiniškai lytinio akto trukmė yra 3 - 7 minutės, o pageidautina sekso trukme 7 - 13 minučių. Tokius rezultatus atskleidė Pensilvanijos universiteto atliktas tyrimas, kuriame savo vertinimus pateikė Amerikos seksualines terapijos specialistai: medikai, terapiautai ir kiti savo srities žinovai. Tad jei pageidaujate ilgiau trunkančio lytinio akto, rekomenduojama naudoti tam skirtus kremus ar purškiklius su ginkmedžio ar jabobos ekstraktu. Šios natūralios medžiagos leidžia kraujui priplūsti į genitalijas bei didina ištvermę. Tokios priemonės leis atitolinti erekciją ir suteiks  galimybę mėgautis ilgiau trunkančiu seksu. Ar tai ne puiki dovana abiems?Stimuliuojantis kremas vyrams Japoniškas drakonas

 

Prostatos masažuoklis. Pastaraisiais metais vis labiau populiarios tampa sveikatingumo dovanos. Juk sveikata - didžiausias mūsų su turtas. Parodykite savo mylimajam, kad rūpinatės jo seksualine sveikata ir imatės visų  priemonių, kad netektų patirti problemų ateityje dėl prostatos ligų. Prostatos masažuoklis ne tik efektyvi ir medikų rekomenduojama priemonė  prostatos ligų gydimui ir profilaktikai, tačiau šis daikčiukas suteikia ir neapsakoma malonumą stimuliuojant prostatą. Prostatos masažuoklis Duke
 

Dovanos keliauninkams. Masturbatorius rekomenduojamas toms poroms, kurios daug laiko praleidžia atskirai. Galbūt jums ar jūsų vyrui tenka dažnai keliauti, todėl masturbatorius bus puiki dovanėlė Jam. Jausitės rami, žinodama, kad tada, kada jūsų nebus šalia , mylimasis  turės galimybę patenkinti savo seksualinius  poreikius pasinaudojus šiuo, begalę malonumų suteikiančiu žaisliuku. Dovana kompaktiška ir neužims daug vietos kelionėje. 


Masturbatorius Kobra
 

Feromoniniai kvepalai vyrams. Kvepalai yra viena populiariausių dovanų kiekvienai progai. Padovanokite jam kvepalus su feromonais. Feromonai yra natūralūs kūno cheminiai junginiai, kuriuos kūnas išskiria tam, kad perduotų tam tikrą informaciją apie save. Lai mylimojo kvapas jus nuteikia jausmingiems ir aistringiems veiksmams.


Feromoniniai kvepalai vyrams TabooIšmani sex dovana

Vyrai ir technologijos, tai kažkas neatsiejamo ir fenomenalaus. Vyrai valandų valandas gali žaisti su savo išmaniuoju telefonu ar tiesiog negali gyventi be vienos ar kelių išmaniųjų programėlių. Tad galite tik įsivaizduoti, kaip jis apsidžiaugs gavęs iš jūsų protingą dovaną. Įteikite jam išmaniuoju telefonu valdomą vibratorių, skirtą dviems arba padovanokite galingą masažuoklį, kurį jis galės valdyti tada, kada to mažiausiai tikėsitės!


We - vibe 4 porų vibratorius

Erotinis masažas. Kas geriau atpalaiduos kūną ir sielą negu intymūs ir erotiški mylimosios prisilietimai, pripildyti natūralių afrodiziakų veikliosiomis medžiagomis. Nustebinkite jį šiltais, švelniais ir iš proto varančiais potyriais. Jei norite dar daugiau romantikos, galite rinktis masažo žvakes, kurios degdamos paskleis po patalpą kerintį apelsinų ir gvazdikėlių, saldžiųjų migdolų, ir odoratos aromatą, atpalaiduos kūną ir įaudrins jį romantiškai nakčiai.


Swede erotinio masažo žvakė su eteriniais aliejais

Kalėdinis rinkinys. Jei esate eksperimentų mėgėja ir jus jaudina įvairūs sekso atributai , tokia dovana bus puiki paskata atrasti kažką geidulingo ir jaudinančio. Galbūt visada svajojote apie tokį intymaus gyvenimo paįvairinimą, tačiau nedrįsote to Jam pasakyti? Sakyti nieko ir nereikės. Šventes - puiki proga įteikti dovaną, kuri leistų išpildyti pačias slapčiausias seksualines fantazijas. Neabejokite, priešingos lyties atstovai tokią dovaną deramai įvertins. Kalėdinis rinkinys Sexy X -mas

 

Viliotinis. Skamba banaliai? Visai ne. Kas gali būti seksualiau už mylimosios  judesius, kurie skirti tik jam vienam! Tiesa, jei dar nesate šokusi viliotinio, gali prireikti kelių  repeticijų. Galite intymaus šokio judesių pasimokyti iš video medžiagos internete. Pasirinkite patinkančią muziką, apsirenkite seksualius drabužėlius ir nepamirškite prisegamų kojinių. Seksualus apatinis trikotažas kiekvienai moteriai leis geriau įsijausti į erotiškos šokėjos vaidmenį. Jei norite palepinti jį šokiu, tačiau kuklinatės, apsirenkite kiškutės ar katės kostiumą. Įsikūnijimas  į kitą personažą išlaisvins  žmogaus vidinį  ego ir suteiks taip trokštamos laisvės pojūtį. 


  Kalėdinis kostiumas Snieguolė

 

"Kalėdos tai ne dovanų išpakavimas, tai širdies atvėrimas."  - Dženisė Mediterė.
 

Tad per šias Kalėdas ir Naujuosius metus  nebijokite pabūti drąsūs ir atverkite savo brangiam žmogui širdį, slapčiausius troškimus bei padovanokite mažą Kalėdų stebuklą!

 

www.suaugusiems.lt

Kaip reaguotų Jūsų vyras gavęs erotišką dovaną?
 
Komentarai (1)
Sveik
Naujas komentaras