Geriausi romantiniai filmai savaitgaliui

 
Kai už lango ūžauja vėjai, spaudžia šaltukas ir nesinori kišti nosies laukan, pats metas surengti pramogas namuose. Vienas iš puikių laisvalaikio praleidimo būdų- kino filmai. Todėl senovinių kino juostų gerbėjams pateikiame sąrašą filmų, kuriais galite mėgautis ilgais žiemos vakarais. Juk nėra nieko romantiškiau kaip priglusti prie mylimojo peties ir neatitraukti akių nuo mėgstamo filmo. Tai kino filmų laikas, todėl atidarykite vyno ir nepamirškite kukurūzinių spragėsių.

1. Kasablanka(Casablanca). Tris oskarus pelnęs filmas pasakoja neįtikėtiną meilės istoriją, vykusią Antrojo Pasaulinio karo metais. Pilnas pavojų, kovos, garbės troškimo ir meilės laikas.

2. Filadelfija(The Philadelphia Story). Gana prieštaringai vertinamas filmas pasakoja apie ŽIV užsikrėtusį ir dėl to darbą praradusį vyriškį bei žymi Tomo Hankso didžiosios karjeros pradžią.

3. Romos atostogos(Roman Holiday). Šį žiūrovų pamėgtą nuotaikingą kino filmą drąsiai galima pavadinti šiuolaikine pasaka, kadangi romantiška meilės istorija tarp princesės ir nekilmingo žurnalisto galėtų būti vadinama „Pelene atvirkščiai“.

4. Sabrina. Juosta pasakoja tradicinę bjauraus ančiuko virtimo gražuole gulbe istoriją. Sabrina yra turtingos Lerabi šeimos vairuotojo duktė. Mergina įsimylėjusi jauniausią iš trijų Lerabi sūnų - Deividą. Tačiau jaunas turtuolis nekreipia dėmesio į kuklią mergaitę. Sabrina išvyksta į Paryžių. Meilės ir svajonių mieste jos laukia svaiginanti karjera mados pasaulyje ir gerbėjų dėmesys. Tačiau ji negali pamiršti Deivido. Prabėga keleri metai. Sabrina grįžta į Ameriką.

5. Gilda. Tai ne romantinis filmas, veikiau priešingai. Istorijoje pasakojama apie neišmatuojamą dviejų žmonių neapykantą. Jie įvairiausiais būdais kankina vienas kitą ir neleidžia būti laimingais.

6. Tai nutiko vieną naktį(It Happened One Night). Filmas apie merginą, kuri nusprendė pasipriešinti tėvo valiai ir netekėti už nemylimo žmogaus. Nesvarbu, jei pasirinkusi tokį sprendimą netektų teisės į palikimą. Dar viena istorija, įrodanti, jog meilė svarbiau už visus pasaulio pinigus.

Jei Jūsų gyvenime šiuo metu stinga romantikos, tai puikus būdas jos pasisemti ir jaukiai praleisti laisvalaikį.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras