Geriausios dainos apie masturbaciją (su grojaraščiu)

 
2 komentarai
Visiems mums reikia sekso. Tačiau ne visiems sekasi pakankamai, kad reikiamu momentu visuomet šalia būtų tinkamas žmogus. Gera žinia ta, kad galime pasirūpinti savimi ir patys.

Masturbuojasi visi. O jei kas nors sako, kad niekuomet nakčia nežaidžia su savimi, tai yra melagiai. Kiekvienas žmogus kartais nori save liesti, kai niekas nemato. O kartais, net ir tada, kai kas nors mato.

O dabar, gerbdami asmeninio malonumo principus, pristatome geriausias odes meilei sau. Taigi, ištraukite rankas iš savo kelnių ir pasiklausykite Top 10 dainų apie masturbaciją grojaraščio.

10. Billy Idol - Dancing With Myself

Tai nepasakyta visiškai atvirai. Tačiau kaip manai, ką daro ponas Bilis, kai vienišas grįžta iš klubo? Jis neturi ko prarasti ir nenori nieko įrodyti, taigi, tikriausiai tiesiog mėgaujasi vienišiaus šokiu.

9. The Divinyls - I Touch Myself

The Divinyls’ vokalistė Christina Amphlett žengia žingsnį į priekį ir drąsiai mums apie tai prabyla. Ši mergina nežino žodžio gėda. Ji kažkuo nusivylė ir vienintelė jai likusi išeitis yra liesti save. Mes suprantame. Tačiau rimtai, panele, įvairovė yra gyvenimo prieskoniai. Tavo vyras nesupyks, jei kartais pagalvosi ir apie ką nors kitą. Po galais.

8. Clarence Carter - Strokin'

Gerai, ši daina yra magiška. Be to, ji iškelia keletą svarbių klausimų. Ar kada nors mylėjotės prieš pusryčius? Ar kada nor mylėjotės ant galinės automobilio sėdynės? Clarene Carter visa tai darė. Jis fanatikas! Jis masturbuojasi čia, jis masturbuojasi ten. Reikia tikėtis, kad jis turi švarių servetėlių.

7. Tweet - Oops (Oh My)

Tweet tampa nešvankia mergina, kai yra apsinešusi. Pavaišink ją keliais gėrimais ir ji nusimes savo marškinėlius, sijonėlį ir taip giliai pasiners į savo fantazijas, kad nė pati nesupras, kas vyksta. Tačiau ji didelė mergaitė, mes esame tikri, kad ji gali savimi pasirūpinti. Netgi čia pat šokių aikštelėje...

6. The Vapors - Turning Japanese

Aštuoniasdešimtųjų vaikai suprato tikrai daug. Ši daina žaismingai atiduoda pagarbą didžiajam O. Na, tam momentui, kai prarandi savo kūno kontrolę, sužvairuoji akimis, šauki iš malonumo ar darai dar ką nors. Gal ši daina kiek rasistiška, tačiau jos klausantis darosi gera.

5. Cyndi Lauper - She Bop

Dar vienas klasikinis 80-ųjų masturbacijos pavyzdys. O kodėl nemylėti keistos merginos, kuri nesistengia slėpti savo emocijų viduje? Ji negali liautis žaidusi su savo karštąja vietele, bet mes to ir nenorime.

4. The Who - Pictures of Lily

Nežinojote? Vaikinai iš The Who taip pat masturbuojasi! Ši daina atkreipia dėmesį į  keblų seksualinį sumišimą, kuris atsiranda su lytine branda ir džiaugsmu atrandant save.

3. Buzzcocks - Orgasm Addict

Pankrokeriai yra labai drąsūs, o ši Buzzcocks daina tai įrodo. Tai – greitis!Tai – energija! Tai – tarsi masturbacija! Tačiau rimtai, o kas nėra priklausomas nuo orgazmo? Tos apsimestinai drovios moterys nesilinksmina tiek, kiek mes.

2. Violent Femmes - Blister in the Sun

Violent Femmes parašė šią klasika tapusią dainą apie trynimą 83-iaisiais, tačiau ji vis dar labai mėgiama. Žmonėms tiesiog negana šios nuostabios gitaros melodijos, taip pat kaip jiems negana ir savęs.

1. Billy Squier - The Stroke

Na, taip, suprasti, kad ši daina yra apie masturbaciją galima tik atidžiai įsiklausius į jos žodžius. Tačiau ji vis tiek šiame sąraše... Nes kai išgirsti tokį provokuojantį pavadinimą, į galvą iš tikrųjų ateina tik vienas dalykas. O ir Billy atrodo per daug seksualus, kad būtų galima jį ignoruoti. Mes tikrai leistume jam viešai parodyti, kaip reikia atlikti “The Stroke”.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Mano mergina nesimasturbuoja visai. O straipsnyje raso kad visi iki vieno...
Šiaip neblogos dainos, tik dauguma tikrai nebūčiau pagalvojusi, kad apie masturbaciją :)
Naujas komentaras