"Girls night" - pašėlusi pramoga merginoms!

pramoga.jpg
 
Naujiena! Didžiausioje Lietuvoje erotinių prekių parduotuvėje (Gedimino pr. 45, Vilniuje) startuoja renginių ciklas, pavadinimu „ Girls night“ . Papasakoti, kas tai per rengin ys ir kam jis skirtas, paprašėme Fantazijos.lt konsultantės, ekskursijų bei renginių vedėjos Deimantės.

Taigi, vien pavadinimas „Girls night“ sufleruoja, jog renginys bus skirtas tik merginoms. Ar tai tiesa?

Taip, renginys skirtas išskirtinai merginoms ir moterims. Idėja – jaukus mergaitiškas vakarėlis, kuriame bus kalbama atvirai, nuotaikingai ir be kompleksų. Pramoga tiks įvairaus amžiaus, bei interesų moterims – bus gausu kievienam amžiaus tarpsniui naudingos informacijos. Kviečiame į renginį moteris, norinčias ištrūkti iš kasdienybės, prablaškyti rutiną, praleisti linksmą vakarą draugių kompanijoje – geri įspūdžiai garantuoti. Taip pat renginys – ideali pramoga mergvakariams. Juk būsimą nuotaką privalu išmokyti seksualinio gyvenimo paslapčių, tiesa? O mūsų renginio metu, pavyks tai padaryti įdomiai, nekasdieniškai bei linksmai.

Papasakokite daugiau apie renginio idėją. Apie ką bus kalbama?

Renginio metu, bus kalbama apie seksualinį gyvenimą ir būdus jam pagerinti. Atsakysime į visoms rūpinčius, bet ne visada drįstamus užduoti klausimus: Kuo skiriasi vyriškas ir moteriškas orgazmas? Kokio tipo orgazmus gali patirti moterys, bei kas yra G taškas ir kaip jį atrasti? Kokios priežastys trukdo patirti pasitenkinimą bei kodėl gali susilpnėti libido, kaip su tuo kovoti? Kaip keičiasi moters ir vyro seksualumas bėgant metams? Tai tik keli iš daugybės klausimų, į kuriuos bus atsakyta renginio metu. Girdėsite daug įvairios informacijos – nuo informacinės, kurią galėsi pritaikyti praktikoje iki linksmos ir pramoginės – išgirste nuotaikingų faktų apie seksą, niekur negirdėtos ir mažai viešinamos informacijos, laužysime stereotipus ir populiarius mitus apie seksualumą. Sužinosite, ko iš tiesų lovoje nori vyrai, ir kaip padaryti, jog jie suprastų ko norite jūs. Tariant trumpiau, renginio metu bendrausime – ir  juoksimės ir surimtėsime, tačiau gerą nuotaiką išsaugosime visą vakarą.
 


Ar renginio metu bus tik klausomasi vedėjos, o galbūt bus papildomų pramogų?

Ne, vakaro metu nebus vien klausomasi. Jūsu laukia tikrai įdomi patirtis - kadangi  „ Girls night“ vyks erotinių prekių parduotuvėje, turėsite neeilinę galimybę pamatyti įdomiausius sekso žaisliukus, pademonstruosime kaip jie veikia, kiekvieną galėsite paliesti ar palaikyti rankose! Bandysime feromoninius kvepalus, išmėginsime skoninius valgomus lubrikantus (drąsiausios galės ir paragauti), gurkšnosime šampaną, fotografuosimės – vakaras bus pilnas staigmenų ir netikėtumų. Aktyviausių vakaro dalyvių laukia prizai, atminimo dovanėlės, bei ypatingos nuolaidos visam asortimentui. Linksmybių tikrai nepritrūks, ispūdžių ir puikių prisiminimų turėsite ilgam.
 

Kodėl verta sudalyvauti „Girls Night“?

Nes garantuojame puikią pramogą, gerą laiką ir nuotaiką. Nes informacija, kurią išgirsite, galėsite panaudoti praktikoje, bei pagerinti savo seksualinį gyvenimą, o galbūt būtsite įkvėptos išbandyti kažką naujo. Ir pagaliau, tai iš tiesų nuostabi proga pabėgti nuo kasdienybės, rūpesčių ir rutinos, bei praleisti puikų vakarą geriausių draugių kompanijoje. „Girls night“ - tai pašėlęs draugių vakarėlis – kuris tinka tiek esant ypatingai progai (mergvakariams, gimtadieniams ir pan.), tiek nekasdieniam, bei kartu - naudingam laiko praleidimui. Taigi, merginos, nedvejokite ir sudalyvaukite.
 

Kokia „Girls Night“ vakaro trukmė?

Renginio trukmė – 1 val.


Dėkojame Deimantei už pokalbį, ir jei susidomėjote šiuo neeiliniu renginiu merginoms – norite užsakyti šią pramogą savo šventei, ar tiesiog susitikimui su draugėmis – nieko nelaukite ir registruokitės, pažadame gerą laiką, bei ilgam išliksiančius įspūdžius!


>> Įsigyti "Girls night" kvietimą (10 dalyvių) 

>>Įsigyti "Girls night" kvietimą (5 dalyvės)  www.prekes.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras