Grėjaus apartamentai: Patirk pabėgimo “O”

73e3af6a75e6571fae0edc115c3ae084.jpg
 
"Grėjaus" tikrai buvo verta laukti. Tai tikroviškiausia ir pikantiškiausia iki šiol E. L. James parašyta knyga. - Daily Express

Kristiano Grėjaus pasaulis tamsus, drausmingas ir šaltas. Proto genijaus, turtuolio, verslininko širdis sužeista, o vienintelė vieta, kurioje jis gali būti tikruoju savimi, tai jo namai. Legenda byloja, kad garsiuosiuose Grėjaus apartamentuose šeimininkas slepia žymųjį  bausmių botagą, kurio kaina juodojoje rinkoje viršija  1,5 milijono eurų! Savo apartamentuose Kristianas Grėjus įgyvendina pačias iškrypėliškiausias fantazijas ir taip patenkina savo aistras!

Norėtum apsilankyti garsiuosiuose Kristiano Grėjaus valdose? Nuo šiol turi  galimybę ne tik susipažinti  su autentiškais Grėjaus apartamentais, bet gali tapti ir istorinio įvykio  dalimi! Įženkite į slaptą fantazijų išlaisvinimo kambarį, kurio durys atveriamos tikrai ne visiems, ir per 60 minučių pavokite paslaptingąjį botagą... arba GRĖJUS išlaisvins savo fantazijas su jumis! Ar Jūs pasiruošę tokiam iššūkiui? 

Patirk pabėgimo "O"  >>   www.hotroom.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras